Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.
Vijf maal Copier Leerdam zwart glazen tablets, (één asbak). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.
Antieke glazen pijpvaas. Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline beschilderde glazen vazen met twee extra deksels. Circa 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristal/glas. Bestaande uit: Gegraveerde met zilveren rand karaf (aanslag). Glazen karaf met plated houder. Bonbon-dekselschaal. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Kristallen geslepen vaasje met fraai geslepen bloemen in een opengewerkte houder. Afmeting: 4,5 x 9 cm. In goede staat.
Kunstglazen atelier Willem Noyons vaas/schaal. Omkeerbaar te gebruiken!. Eén minimale chip. Afmeting: 22,5 x 25 cm ø. In goede staat.
Kristallen bonbonniere met zilveren beugel, 833/000. Ronde schotel met waaierslijpsel en sterslijpsel, voorzien van een zilveren opengwerkte beugel. MT.: D.P.Kooi, Kollum jl.:d:1863. ø21x15cm. Enkele ...
Kristallen tazza en bonbonniere op zilveren voet, 833/000. Tazza voorzien van kristallen ronde schotel met ruitslijpel en rand geplaatst op een ronde zilveren voet met randen. ø23x18cm, en een ovale k...
Kristallen schotel met ruitslijpsel en opstaande rand voorzien van zilveren rand met parel. Voorzien van restauratie. ø24x22cm. In redelijke staat.
Antieke Boheemse kristallen bokaal met goud kleurig Biedermeier/Empire decor. Circa 1860. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Negen keramieken onderzetters met kersentak decor en een set van twaalf kristallen onderzetters. Circa 1920. Afmeting: ø 8 - 26 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen stopflessen/parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Antieke zwart glazen tabaksset met papier maché deksel met hondenkop. Gemerkt onder deksel, Aztec New York. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke glazen karaffen (divers). Bestaande uit: Twee maal kristal, circa 1900 - 1930. Eén maal beschilderd glas, circa 1950. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Drie maal divers oud kristal. Bestaande uit: Drie amandel geslepen stopkaraffen. Chips. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek mondgeblazen geetst bokaal glas. Circa 1870. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Grote Kristal Unie Maastricht glazen schaal. Blauw-groen iriserend. Afmeting: 5 x 34 x 33 cm. In goede staat.
Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek voor-oorlogs persglazen inktstel. Circa 1930. Afmeting: 11 x 35 x 16 cm. In goede staat.