Antieke Engelse bruin lederen Chesterfield fauteuil met houten poten. Circa 1930. Met patina. Afmeting: 96 x 110 x 90 cm. In goede staat.
Oude halspiegel. Goudkleurig, met facet geslepen spiegel en bewerkte lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 63 cm. In goede staat.
Hollandse, Amsterdamse school-stijl, eiken theekastje met tropisch hout belijmd. Circa 1920. Afmeting: 95 x 67 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten met tropisch hout Amsterdamse School bloembak met zinken binnenbak. Circa 1925. Afmeting: 75 x 75 x 28 cm. In goede staat.
Grote houten vergulde Jugendstil-stijl spiegel met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 148 x 88 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lade en jalouziedeurtje. Afmeting: 70 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Duitse Biedermeier bank met gebogen armleuningen met in het front mooi snijwerk, voorstellend fruit in hoorn des overvloeds en in de andere poot een fakkel. Circa 1820. Bekleding nog in ...
Duitse eiken commode met snijwerk en twee lades. Met Queen Ann poten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 75 x 69 x 41 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare kinderstoel met klep. Afmeting: 80 x 46 x 47 cm. In goede staat.
Duitse laat Biedermeier wortelnoten commode met vijf lades en messing beslag. Circa 1850. Afmeting: 75 x 96 x 95 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten divan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 156 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Louis Philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1870. Met geeboniseerde getoste zuilen en wortel binnenleven. Met wit marmeren bovenblad. Afmeting: 158 x 51 x 105 cm. In goede staat.
Antieke met koper beslagen houten turfkist met figuren voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 82 x 46 cm. In goede staat.
Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Antieke lage Engelse eikenhouten hangoortafel met groen leer op blad. Circa 1900. Leuke tafel! Afmeting: 55 x 90 x 119 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Rococo-stijl stoel met florale snijwerk en goede stoffering. Afmeting: 89 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten tafel met vijftien (15) stuks 19e eeuwse mangaan tegels met bloemvazen. Twee kapot. Afmeting: 52 x 52 x 81 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe breistoel met snijwerk en goede velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 100 x 56 x 56 cm. In goede staat.
Mahoniehouten side table met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 75 x 130 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude zwart gelakte stoelen met zeer hoge rugleuning. Stoelen hebben goede stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 44 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten theetafel in Barok-stijl met lade. Circa 1900. Afmeting: 75 x 77 x 52 cm. In goede staat.
Twee Hollandse eikenhouten bijzettafeltjes met 19e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 36 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke historisme eikenhouten bestekkist met messing beslag en met deksel. Klep en schuiflades op getorst onderstel. Circa 1890. Afmeting: 80 x 59 x 45 cm. In goede staat.