Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapspiegel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten kapspiegel met lades. Afmeting: 63 x 50 x 23 cm. In goede staat.

Barok klaptafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Klein 19e eeuws Barok klaptafeltje. Met onder glas handwerk, onder zee decor met vissen op blad. Afmeting: 57 x 37 x 48 cm. In goede staat.

Wandtafel met lade
Resultaat: 40 EUR

Oude Barok-stijl mahoniehouten wandtafel met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 60 x 30 cm. In goede staat.

Engels eiken tafeltje, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse eikenhouten tafel met etage. Ovaal-vormig. Circa 1900. Afmeting: 92 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Rolluikkastje, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten rolluikkastje met jalouziedeur + lade. Afmeting: 65 x 48 x 31 cm. In goede staat.

Staande kapstok, 1915
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Jugendstil staande kapstok met vier Majolica tegels, spiegel en opbergvak. Circa 1915. Afmeting: 210 x 90 x 27 cm. In goede staat.

Antieke kinderstoel + schoenopstap
Resultaat: 80 EUR

Antieke kinderstoel met vlechtwerk en houten schoen-opstap. Circa 1900. Afmeting: 45 - 85 cm. In goede staat.

Etagere tafel Louis Philippe, 1860
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe etagere tafel. Geeboniseerd. Circa 1860. Afmeting: 75 x 52 x 36 cm. In goede staat.

Biedermeier kast, 1840
Resultaat: 180 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast. Circa 1840. Onder met één lade, binnenwerk met diverse planken en twee lades. Afmeting: 120 x 48 x 183 cm. In redelijke staat.

Eiken Queen Anne theetafel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten theetafel met één lade. Geheel staand op Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 51 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Wortelnoten schrijfsecretaire
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...

2x Oude wijntafels met inleg, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee oude notenhouten wijntafels met florale + intarsia. Met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 59 cm ø. In goede staat.

2x Antieke engelse eiken bijzettafels, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke eikenhouten Engelse bijzettafels met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 73 x 50 cm ø. In goede staat.

Barok-stijl stoel
Resultaat: 100 EUR

Barok-stijl stoel met gecapucineerde rugleuning en armen. Stoel heeft divers snijwerk en is voorzien van cognac-kleurige lederen bekleding. Leer iets craquele. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 8...

Barok fauteuil
Resultaat: 40 EUR

Barok fauteuil met groene skai. Recentelijk nieuw gestoffeerd. Kroon met snijwerk. Stoel is van tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 72 x 55 cm. In goede staat.

Chinese bloementafel, 1900
Resultaat: 140 EUR

Chinees gestoken bloementafel met marmeren blad. Circa 1900. Geheel uitgesneden met vogels en florale decors. Afmeting: 69 x ø 44 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 60 EUR

Gezwarte Chinese hocker. Rijkelijk uitgesneden met bloem decor. Bovenblad beschilderd met een rode draak. Afmeting: 61 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Engelse kaptafel , 1880
Resultaat: 120 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten kaptafel met zeven lades en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 164 x 120 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Chesterfield bank, 2-zits
Resultaat: 275 EUR

Oude bruin lederen 2-zits Chesterfield bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 160 x 80 cm. In goede staat.

Antieke rokersstoel
Resultaat: 120 EUR

Antieke eikenhouten gestoken rokersstoel met tabaksrokende man en sigaren opbergvak. Afmeting: 85 x 50 x 55 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel
Resultaat: 325 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 87 x 82 cm. In goede staat.

Hollandse Empire commode, 1830
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten Hollandse Empire 4-laden commode. Circa 1830. Afmeting: 96 x 99 x 44 cm. In goede staat.

Hollandse hoekkast, 1800
Resultaat: 275 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeur en drie lades. Circa 1800. Afmeting: 90 x 66 x 66 cm. In goede staat.

Eiken chiffoniere met schrijflade
Resultaat: 225 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Hollandse chiffoniere met in de middelste lade een schrijfgedeelte. Alles met origineel beslag. Afmeting: 158 x 100 x 48 cm. In goede staat.