Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendant, Hongaarse school
Resultaat: 110 EUR

Twee maal gesigneerd. Hongaarse school. Tweede helft 20e eeuw. Ossenkar + paardenspan met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

19e Eeuws damesportret
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws ovaal damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 79 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees aquarel, Kraanvogel+Vis
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese aquarellen. Eén maal vis bij riet, gesigneerd. Eén maal kraanvogel op tak. Aquarel op papier. Afmeting: 23 - 63 cm. In goede staat.

Ongesign., Interieur met kaarslicht
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.

Lucebert, Neus
Resultaat: 100 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Nr. 38/40 1979. Titel: Neus, Nase, Nasiz. Lithografie op papier. Afmeting: 64 - 49 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse school? Landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.

R. Banet, Figurenvoorstelling
Resultaat: 50 EUR

Rodolf Banet. 1901 - 1993. Figurenvoorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.

Sjoerdje Mulder Hak, Hollands riviergezicht
Resultaat: 150 EUR

Sjoerdje Mulder Hak. 1945. Hollands riviergezicht hoogwater IJssel. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard
Resultaat: 140 EUR

Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.

Vilis Lagerwey, Twee honden pikken kippenpoot
Resultaat: 150 EUR

Vilis Lagerwey '86. Twee honden pikken kippenpoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26 cm. In redelijke staat.

E. Cano, Italiaans landschap
Resultaat: 40 EUR

E. Cano. Italiaanse school. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. In dubbele lijst. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.

J. Smit, Twee kinderen met plaatjesboek
Resultaat: 100 EUR

J. Smit. 1916. Twee kinderen met plaatjesboek. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Vlinder
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Vlinder. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven pioenrozen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

H. Laethum, Wintergezicht met ijspret
Resultaat: 200 EUR

H. Laethum. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Maciej Urbaniec, Afrikaanse voorstelling
Resultaat: 225 EUR

Maciej Urbaniec. 1925 - 2004. Polen. Afrikaanse voorstelling met krijgers. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

L. Leconte, Frans havengezicht
Resultaat: 200 EUR

Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse houtsnedes
Resultaat: 100 EUR

Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Bestaande uit: Kraai op tak en papegaaien op tak. Afmeting: 21 - 38 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 100 EUR

Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Geisha's. Gesigneerd. Circa 1930. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.

H. Veldhuis, Hollands wintergezicht
Resultaat: 120 EUR

H. Veldhuis. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Oude ikoon
Resultaat: 80 EUR

Oude handgeschilderde ikoon. Maria met kindje Jezus. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 2 cm. In goede staat.

Kyrillisch gesign., Havengezicht Istanbul
Resultaat: 250 EUR

Russische School. Kyrillisch gesigneerd. Havengezicht Istanbul met Turkse oorlogschepen. Olieverf op linnen. Afmeting; 48 x 67 cm. In goede staat.

A. v.d. Pol, Herder bij schaapskudde
Resultaat: 150 EUR

A. v.d. Pol. 1886 - 1956. Herder bij schaapskudde. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 59 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Havengezicht R'dam met Hotel New York
Resultaat: 200 EUR

Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.