Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Balinese danseres
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. 50-er Jaren. Balinese danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 50 cm. In goede staat.

Guerin, Amsterdams stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Guerin. 20e Eeuw. Stadsgezicht Amsterdam met figuren op markt. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesign., Waslijn op achterhof
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Waslijn op achterhof. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Twentse boerderij met kippen
Resultaat: 80 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Twentse watermolen
Resultaat: 50 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse watermolen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

Pijnenburg, Stilleven met fruit
Resultaat: 70 EUR

Pijnenburg. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

A.J. Reuvers, Wintergezicht
Resultaat: 35 EUR

A.J. Reuvers. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

B. Malaes, Landschap met wandelaar en sloot
Startprijs 50 EUR

B. Malaes. Circa 1900. Landschap met wandelaar en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

M. v.d. Berg, Vaas met bloemen
Resultaat: 75 EUR

Mijndert van den Berg. 1876 - 1967. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J.H. Kaemmerer, Poldergezicht met rietsnijder
Resultaat: 90 EUR

J.H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Poldergezicht met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.

Oude landkaart van Leeuwarden
Resultaat: 50 EUR

Oude landkaart van Leeuwarden, naar oud voorbeeld. Afmeting: 45 x 55 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

A.J. Reuvers, Winterlandschap met wandelaars
Resultaat: 35 EUR

A.J. Reuvers. Winterlandschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Balné?, Boerenhuis
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk. Balné?. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

C.J. van der Aa, Twents landschap met koeien
Resultaat: 100 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950. Almelo. Twents landschap met koeien en panorama op stad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

C. J. van der Aa, Zonning bosgezicht in Twente
Resultaat: 240 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950. Almelo. Zonnig bosgezicht in Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 141 cm. In goede staat.

F. Boersma, Stilleven met appels
Resultaat: 180 EUR

F. Boersma (Ferdinand). 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Landschap met wandelaar
Resultaat: 40 EUR

Jos van Dijk. 1913 - 2000. Landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

W. Nitboer, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 90 EUR

W. Nitboer. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Huub v.d. Lee, Moeder met kind
Resultaat: 40 EUR

Huub van de Lee. Circa 1930. Moeder met kind in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

J. Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam
Resultaat: 50 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Amsterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met berkenbomen
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Prachtige landkaart Hattem 1948
Startprijs 50 EUR

Prachtige handingekleurde landkaart van Hattem 1948. Door Ina Rahusen. Naar een kaart van Jacobus van Deventer, anno 1560. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 61 cm. In goede staat.

Martinik?, Dorpsgezicht Spanje
Resultaat: 80 EUR

Martinik? + Monogram. Spaanse School. Petite enciero gratuite. Dorpsgezicht Spanje met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 46 cm. In goede staat.

Harry Maas, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 160 EUR

Harry Maas. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 17 cm. In goede staat.