Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren strooilepel, 1881
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 835/000 strooilepel met opengewerkte bak met kruisjes en gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: G.A. van Geelen - Schoonhoven. jl.: W: 1881. Afmeting: Lengte 15 cm. Gewicht: circa 27 gr. In ...

Slacouvert met zilver in cassette
Resultaat: 25 EUR

Slacouvert met zilveren grepen, 950/000, Frans. lepel en vork voorzien van vergulding bevestigd aan een zilveren gecontourneerd heft met bloem en bladversieringen. 27,5 cm. In originele cassette.

Zilveren sauslepel, 1848
Resultaat: 45 EUR

Fraaie antieke 835/000 zilveren sauslepel met gecontourneerde bak, steel voorzien van Biedermeier graveerwerk. MT.: J.H. Schouten - Amsterdam. jl. O 1848. Met gravure GN. Gewicht: circa 30 gr. In goed...

Zilveren sorbetlepels
Resultaat: 40 EUR

Lot met sorbetlepels, met 6 zilveren, één gebroken en 2 stalen lepels met ankervormige dopjes. 23 cm.

Zilveren kommetjes, 1965/1966
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 gehamerde kommetjes op voet, met oorgrepen. Zweeds. MT.: ABC 1965 - 1966. Afmeting: 4 x 6,5 cm. Gewicht: circa 54 gr. In goede staat.

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 30 EUR

Zilveren naaldenkoker, 800/000 met ribdecor versierd met krullen aan de uiteindes. Frans. 3 gram. 7 cm. In goede staat

2x Russisch, vorkje+lepeltje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 verguld Russisch vorkje met geëmailleerde steel en een goudkleurig Russisch lepeltje. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Cassette met 12 zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 835/000, met puntbak en strakke steel met lijnbewerking. MT.: Zilverstad fabriek, Schoonhoven, jl.: d: 1963. 11 cm. ca 92 gram. In goede staat

Briefopener met zilveren heft
Resultaat: 45 EUR

Briefopener met zilveren heft, 925/000. Model Haags lofje. MT.: J.A.A. Gerritsen - Zeist.. Afmeting: 21 cm. Klein deukje, verder in goede staat.

Zilveren Djokja schaal
Resultaat: 40 EUR

Zilveren schaal, BWG, in bloemvorm voorzien van bloemgraveringen en gestanst parelpatroon. ø 30cm. ca 358 gram.

Zilveren doosje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren doosje, 800/000, Frans, Rond model, met bewerkte rand en deksel met voluten bloem en schelpmotieven . MT.: Edmond Bonnescoeur, Paris. 1887-1908. ø5x2,2cm.ca 24 gram. In goede staat

Zilveren suikerschep, 1880
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep met vleugelbak. Voorzien van florale handgraveringen en een streepagaten heft. Mr. G. v/d Bergh - Schoonhoven. Circa 1880. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Zilveren delen
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver bestaande uit een schaaltje met een bewerkte rand met C-voluten, 8x6cm, een kleine peper- en zoutstrooier, rond gefacetteerde model, 22x35 mm, een ovaal specerijenbakje met cannelures en ee...

Damesschoenen met zilv. gespen, 1838
Resultaat: 220 EUR

Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen met opengewerkt bloemmotief, 833/000. jl.:1838. Grootte gesp 9x6,5cm. In goede staat

Tas met zilveren beugel
Resultaat: 45 EUR

Zwart velouren tas met zilveren beugel, 833/000, rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk. Met jasseronketting. Schoonhoven. Breedte beugel 10 cm. In zeer goede staat

2x Zilveren kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, op ronde voet, ø 10 cmx12cm.. MT.: Koninklijke Zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:E:1939. Eén kandelaar iets scheef, één met twee minimale deukjes. Verder in goed...

Zilveren doosje & schaaltje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren doosje en schaaltje, 835/000, een ovaal doosje met scharnierend deksel versierd met muziekmakende figuren, 7x6,5x1,5cm. MT.: B.Eldik, Zutphen, en een specerijenschaaltje met floraal decor en ...

Zilveren theeschep, 1896
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 theeschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gecontourneerd gegraveerde heft. MT.: Wed. A. Pluut, Schoonhoven. Circa 1896. Lengte: 10 cm. Gewicht: circa 9 gr. In goede ...

2 Zilveren potloden
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren potloden, een 8- en 6kantig model versierd met fijne lijnbewerking. diverse gehaltes. 11,5-12cm. In goede staat

Zilveren bootje
Resultaat: 50 EUR

Kristallen bootje met Russisch slijpsel met zilveren mast en zeil, 835/000, versierd met krullen en een schild. 10x4x12cm. In goede staat

Zilveren natfruitschep, 1860
Resultaat: 65 EUR

Fraaie 835/000 zilveren ajourgezaagde natfruitschep met spitse gegraveerde steel. MT.: A.H. van der Kinderen, Den Bosch. 1860. Lengte: 17,5 cm. Gewicht: circa 30 gr. In goede staat.

Kristallen koekschaal met zilver, 1880
Resultaat: 50 EUR

Fraaie geslepen kristallen koekschaal met waaierrand-slijpsels en een zilveren 835/000 hengsel met parelrand. MT.: Kled. J. Held - Amsterdam. Circa 1880. In goede staat.

Plated servies op dienblad
Resultaat: 50 EUR

Plated servies, 4 delig geplaatst op een dienblad. Achthoekig gevormd houten dienblad met een opengewerkte plated biedermeier rand met daarop een 4 delig servies met koffiekan, melkkan, suikerpot en l...

Zilveren tabakspot, 1839
Resultaat: 475 EUR

Bijzondere zilveren tabakspot, Empire, 833/000, schuitvormig met deksle voorzien van een knop in de vorm van een staande leeuw, geplaatst op een houten basement. MT.: H.C.Tulleners, Leeuwarden jl.:E:1...