Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
180 Resultaten
Kavel: 4007

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat: 2.500 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten porselein vitrinekast in Louis Seize-stijl. Kast heeft vier schappen, bronzen beslag en klauwpoten. Met guirlandes en medaillons. Afmeting: 203 x 170 x 47 cm. In goede...


Kavel: 4110

Gründer kabinet 1880

Resultaat: 2.200 EUR

Duits eiken massief kabinet. Circa 1880. Gründer periode. Met origineel beslag en kuif. Afmeting: 243 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.


Kavel: 4057

Antiek secretaire,1880

Resultaat: 1.550 EUR

Antiek Duits wortelnoten secretaire met prachtig ingelegd nest. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 180 x 115 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4003

Renaissance kast, 17e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Hollandse 17e eeuwse eikenhouten Renaissance kast met ebbenhout en snijwerk, ranken, figuren, fratzen, ridderfiguren, halve Korinthische zuilen. Met origineel slot. Afmeting: 215 x 147 x 62 c...


Kavel: 4002

Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani

Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.


Kavel: 4046

Mahonie Empire kabinet

Resultaat: 1.300 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4006

Italiaanse commode, 20e eeuw

Resultaat: 1.050 EUR

Gesigneerd Italiaans beschilderde gebombeerde commode met gemarmerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 93 x 110 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 4041

Schouwstuk met spiegel/schilderij

Resultaat: 900 EUR

Groot 19e eeuws notenhouten Rococo-stijl houtgesneden schouwstuk met schilderij naar Hondecoeter. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: 230 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 4017

Barok kast, 1780

Resultaat: 700 EUR

Zuid Duitse origineel beschilderde Barok kast. Circa 1780. Twee-delig met losse koplijst en twee lades. Afmeting: 192 x 180 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4038

Franse commode met intarsia/brons

Resultaat: 700 EUR

Franse gebogen commode met intarsia, brons en marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 71 x 90 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4158

Antieke gebeeldhouwde kast

Resultaat: 680 EUR

Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.


Kavel: 4022

Franse commode met intarsia/marmeren blad

Resultaat: 650 EUR

Franse commode met intarsia en marmeren blad. 20e Eeuw. Met florale en marquetterie decor. Afmeting: 88 x 137 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 4050

Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 650 EUR

Originele 17e - 18e eeuwse Hollandse Zeeuwse Renaissance kast. Twee-delig met originele sloten en beslag. Rijk lijstenwerk met ebbenhout en leeuwenkoppen. Zijkanten ingelegd. Afmeting: 164 x 165 x 66 ...


Kavel: 4028

2x Scharenstoelen, 19e eeuw

Resultaat: 500 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten gestoken scharenstoelen met petit point stoffering en fratzen. Afmeting: 81 x 56 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4106

Empire armleunstoel, 1820

Resultaat: 500 EUR

Zeldzame mahoniehouten Empire armleunstoel met florale intarsia en bronzen strijdwagen plaquette. Circa 1820. Afmeting: 90 x 60 x 58 cm. In goede staat.


Kavel: 4054

Eiken broodspinde, 18e eeuw

Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde met bastion lijsten en ster-intarsia. Afmeting: 97 x 81 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4010

Zeldzame rozenhouten vitrinekast, 1880

Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 19e eeuwse rozenhouten twee-delige Rococo-stijl vitrinekast met bronzen bewerkte lijsten + sierwerk. Circa 1880. Afmeting: 195 x 73 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4033

Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast met ranken en cherubijnkoppen en lade. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 198 x 140 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4330

Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800

Resultaat: 400 EUR

Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 4019

Zeldzame vitrinekast, 1870

Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken vitrinekast met tollen, spiegels, rankendecors, kroon en klauwpoten. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 4062

Originele Koloniale teakhouten scheepskist, 1800

Resultaat: 350 EUR

Grote originele teakhouten Koloniale scheepskist met zwaar messing beslag en groot ijzeren slot. Circa 1800. Afmeting: 58 x 58 x 157 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4266

4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880

Resultaat: 350 EUR

Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4321

Antieke secretaire 1880

Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten zuilensecretaire met mooi wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 170 x 107 x 57 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4226

Italiaanse spiegel

Resultaat: 325 EUR

Italiaanse houtgestoken spiegel in Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 90 cm. In goede staat.


Kavel: 4303

Antieke spiegel, 1890

Resultaat: 325 EUR

Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4318

Kabinet mahonie, 1850

Resultaat: 325 EUR

Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 4039

Hollandse wortelnoten Barok vitrine

Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrinekast.. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 215 x 120 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 4049

Eiken Louis Seize kabinet, 1780

Resultaat: 300 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zuilen en messing, Korintische capitellen en messingbeslag. Afmeting: 215 x 180 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4075

Art Deco theetafel op wieltjes

Resultaat: 300 EUR

Aparte Art Deco mahoniehouten theetafel op messing wielen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 73 x 80 x 49 cm. In goede staat.


Kavel: 4095

5x Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen

Resultaat: 300 EUR

Vijf Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen met goede stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 64 cm. In goede staat.


Kavel: 4109

Eiken kussenkast

Resultaat: 300 EUR

Eikenhouten kussenkast met zwarte halve zuilen. Neo Renaissance. Tweede helft 20e eeuw. Uitneembaar. Afmeting: 198 x 180 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 4261

Vertico met zuilen

Resultaat: 300 EUR

Vertico met zuilen. Met uitgesneden panelen in bloemmotief. Twee deuren, één lade. Afmeting: 137 x 107 x 47 cm. In goede staat.


Kavel: 4277

Vertico met opzet, 1880

Resultaat: 300 EUR

Vertico met opzet. Circa 1880. Noten/wortelnoten opgelegd. Afmeting: 185 x 98 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.


Kavel: 4299

Wortelnoten bijzettafel

Resultaat: 300 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.


Kavel: 4027

Antieke Louis Philippe Vertico

Resultaat: 295 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe Vertico met volle Korinthische zuilen en snijwerk opstand. Circa 1860. Afmeting: 176 x 100 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4031

Eiken Barok commode, 18e eeuw

Resultaat: 285 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 100 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 4045

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat: 280 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten vitrine opzetkast met klauwpoten en bronzen beslag. Mooie patina. Afmeting: 199 x 130 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4058

Louis Philippe vitrinekast, 1860

Resultaat: 280 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Twee-deurs met verstelbare schappen. Afmeting: 163 x 105 x 57 cm. In goede staat.


Kavel: 4034

Secretaire dubbelgebogen

Resultaat: 275 EUR

Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse Barok-stijl secretaire met openstaande knieën en lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 110 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4035

Mahonie kabinet, 1860

Resultaat: 275 EUR

Prachtig Hollands mahoniehouten Louis Philippe kabinet met houtgestoken kroon en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 240 x 170 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4111

Engelse speeltafel, 1870

Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met groen viltblad. Circa 1870. Afmetig: 76 x 92 x 45 cm / 76 x 92 x 90 cm. In goede staat.


Kavel: 4271

Vitrinekast geslepen glas, 1880

Resultaat: 275 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met facet geslepen glas. Eén-deurs, volle Korinthische zuilen. Circa 1880. Afmeting: 115 x 65 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4060

Zeldzame mahoniekast, 1820

Resultaat: 270 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kast met schappen en lades. Circa 1820. Uitneembaar. Lichte fineerschades zijkanten onder. Afmeting: 209 x 185 x 75 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4026

Zeldzame Hindelopen kolenkist

Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Hindelopen beschilderde kolenkist met originele zinken binnenbak. Afmeting: 63 x 46 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 4068

Hollandse mahonie Empire penantkast

Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met volle zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Afmeting: 86 x 100 x 53 cm. In goede staat.


Kavel: 4121

Neo Gothische hocker, 19e eeuw

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Neo Gotische eikenhouten hocker met vrouwen figuur. Afmeting: 52 x 33 x 37 cm. In goede staat.


Kavel: 4320

Klepsecretaire 1840

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier klepsecretaire met mooi binnenleven. Circa 1840. Minimale kleine fineerschades. Afmeting: 159 x 55 x 100 cm. In redelijk/ goede staat.


Kavel: 4137

Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw

Resultaat: 235 EUR

Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 4245

Antieke bibliotheektrap, 1915

Resultaat: 235 EUR

Antieke vurenhouten Jugendstil bibliotheek stoeltrap. Circa 1915. Afmeting: 104 x 44 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 4315

Antieke vitrinekast, 1920

Resultaat: 230 EUR

Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...


Kavel: 4030

Louis Quinze mahonie secretaire, 1860

Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4090

Antieke lederen oorstoel, 1930

Resultaat: 225 EUR

Antieke lederen oorstoel met mooie patina. Circa 1930. Afmeting: 108 x 84 x 85 cm. In goede staat.


Kavel: 4070

Wortelnoten commode, 18 eeuw

Resultaat: 215 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok commode met vier lades en origineel messing beslag. Afmeting: 89 x 93 x 58 cm. In goede staat.


Kavel: 4179

Biedermeier secretaire, 1830

Resultaat: 210 EUR

Duitse vroeg Biedermeier notenhouten secretaire met schuine klep, taps toelopende poten en brons beslag. Circa 1830. Afmeting: 114 x 96 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4024

2x Japanse lakwerk piedestals

Resultaat: 200 EUR

Twee grote Japanse lakwerk piedestals met gegraveerde florale/vogels decor. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm ø. In goede staat.


Kavel: 4080

Antiek Louis Seize secretaire

Resultaat: 200 EUR

Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4081

Antieke Chinese hocker, 1900

Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met koppen en floraal snijwerk. Met bruin marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 49 x 47 cm ø. In goede staat.


Kavel: 4084

Antieke penantkast, 1860

Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 86 x 45 x 95 cm. In goede staat.


Kavel: 4194

Empire divan, 1820

Resultaat: 200 EUR

Empire mahoniehouten diva bank met goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 80 x 70 x 205 cm. In goede staat.


Kavel: 4206

Eiken kast met glas, 1860

Resultaat: 200 EUR

Eén-deurs vitrinekast. Massief eiken. Circa 1860. Gebogen kop/pootjes. Zuid-Duitsland/Tsjechië. Afmeting: 174 x 95 x 43 cm (hxbxd). In goede staat.


Kavel: 4219

Kamerscherm, 19e eeuw

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws mahoniehouten met palissander kamerscherm met borduurwerk. Het laatste avondmaal. Circa 1860. Afmeting: 109 x 62 x 50 cm. Mooie kwaliteit.


Kavel: 4300

Antiek kersen/mahonie nachtkastje

Resultaat: 200 EUR

Antieke kersenhouten met mahonie nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 36 x 34 cm. In goede staat.


Kavel: 4325

Jalouzie hoekkast 1800

Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeuren en gebogen front. Circa 1800. Afmeting: 208 x 90 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4037

Eiken linnenpers, 19e eeuw

Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.


Kavel: 4064

Italiaans bar meubel, 1980

Resultaat: 190 EUR

Italiaans notenhouten bar meubel. Tweede helft 20e eeuw. In Renaissance-stijl met ijzeren vensters en draaibare bar achter snijwerk. Mooie kwaliteit ! Twee-delig. Afmeting: 170 x 95 x 53 cm. In goede ...


Kavel: 4124

Louis Philippe chiffoniere, 1860

Resultaat: 185 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe chiffoniere ladenkast met parelmoer beslag. Circa 1860. Afmeting: 160 x 105 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4061

Cilindersecretaire, 1820

Resultaat: 180 EUR

Mahoniehouten Empire cilinder secretaire met glas opstand. Twee-delig. Met uitschuifbaar schrijfblad en vele lades. Circa 1820. Afmeting: 184 x 68 x 147 cm. In goede staat.


Kavel: 4128

Duits beschilderde hoekkast

Resultaat: 180 EUR

Zuid-Duitse beschilderde Barok-stijl tabernakel hoekkast met diverse lades. Circa 1900. Afmeting: 217 x 110 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 4136

Frans nachtkastje, 19e eeuw

Resultaat: 175 EUR

19e Eeuws rozenhouten Frans nachtkastje met drie lades, marmerblad en messing. Lichte fineerschade. Afmeting: 82 x 41 x 31 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4118

Empire tafel, 1820

Resultaat: 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.


Kavel: 4199

Tafel met koperen slachtbak, 19e eeuw

Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws houtgestoken tafeltje met zeldzame koperen slachtbak. Afmeting: 55 x 84 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4188

Duitse Louis Phillip penantkast, 1860

Resultaat: 160 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 77 x 46 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4094

Wortelnoten Barok commode, 1880

Resultaat: 155 EUR

Hollands orgelgebogen wortelnoten Barok commode met vier lades. Circa 1880. Spanningsscheur zijkant. Afmeting: 81 x 103 x 51 cm. In redelijke/goede staat.


Kavel: 4139

Teakhouten schrijfbureau

Resultaat: 150 EUR

Teakhouten schrijfbureau. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Met vele lades en deurtjes. Afmeting: 119 x 100 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4262

Eiken kist, 1780

Resultaat: 150 EUR

Eiken kist met licht gebogen deksel. Circa 1780. Op vierkantige poten. Afmeting: 118 x 78 x 68 cm (bxhxd). In goede staat.


Kavel: 4301

Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900

Resultaat: 150 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 4316

IJzeren kluis, 19e eeuw

Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 4077

Italiaanse hoekkast

Resultaat: 145 EUR

Italiaanse notenhouten hoekkast met florale intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 76 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4065

Notenhouten vitrine opzetkast

Resultaat: 140 EUR

Notenhouten Barok-stijl vitrine opzetkast met wortelnoten en florale intarsia + zes lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 146 x 47 cm. In goede staat.


Kavel: 4067

Hollandse notenhouten kist, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 140 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse notenhouten kist met ster-intarsia. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 75 x 57 x 116 cm. In goede staat.


Kavel: 4146

Mahonie eettafel

Resultaat: 140 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten eettafel. Ongerestaureerd. Afmeting: 75 x 112 cm ø. In redelijke staat.


Kavel: 4175

Oude schildersezel in Rococo-stijl

Resultaat: 140 EUR

Oude mahoniehouten schildersezel in Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4191

Mahonie hoekkastje, 18e eeuw

Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeur en bandintarsia. Afmeting: 98 x 64 x 82 cm. In goede staat.


Kavel: 4193

Antieke armleunstoel, 1860

Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe armleunstoel met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 105 x 65 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 4263

Engelse Art Deco kaptafel

Resultaat: 140 EUR

Engelse Art Deco kaptafel. Notenhout met inlegwerk. Spiegel facet geslepen. Afmeting: 110 x 68 x 45 cm. Totale hoogte inclusief spiegel 152 cm. In goede staat.


Kavel: 4294

Aparte Engelse kolenbak, 19e eeuw

Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse aparte Engelse eikenhouten gestoken kolenbak met zitting. Neo Renaissance. Met koppen en ranken decor. Afmeting: 70 x 45 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4066

Engels schrijfbureau

Resultaat: 135 EUR

Engelse mahoniehouten schrijftafel met groen schrijfleer en lyra-vorm in poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 95 x 85 cm. In goede staat.


Kavel: 4130

Eiken secretaire, 19e eeuw

Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten boeren secretaire met schuine klep en klauwpoten. Afmeting: 115 x 103 x 48 cm. In goede staat.


Kavel: 4211

Grote halspiegel, 1860

Resultaat: 130 EUR

Zeer grote 19e eeuwse mahoniehouten halspiegel. Napoleon III. Circa 1860. Afmeting: 191 x 115 cm. In goede staat.


Kavel: 4104

Theekastje, 1920

Resultaat: 120 EUR

Hollands eikenhouten theekistje met afneembaar dienblad. Deurtje aan de voorkant met geslepen ster in het glas. Circa 1920. Afmeting: 79 x 65 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 4107

Antiek kleine eiken spinde, 1800

Resultaat: 120 EUR

Antieke kleine Duitse één-deurs spinde met ruitpaneel. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 72 x 62 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 4120

Antieke schaarstoel met inleg, 1900

Resultaat: 120 EUR

Antieke Noord Afrikaanse schaarstoel met snijwerk en parelmoer-inleg. Circa 1900. Afmeting: 103 x 67 x 49 cm. In goede staat.


Kavel: 4161

Japans lakwerkkastje

Resultaat: 120 EUR

Japans lakwerkkastje met gouddecor en spekstenen figuren. Twee deuren en vier lades. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 56 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 4222

Ronde Oosterse etagiere

Resultaat: 120 EUR

Ronde Oosterse etagere. 20e Eeuw. Afmeting: 165 x 27 x 140 cm ø. In goede staat.


Kavel: 4225

Engels schrijfbureau met leer

Resultaat: 120 EUR

Engels mahoniehouten schrijfbureau met drie lades en lederen schrijfblad. Afmeting: 77 x 120 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 4264

Bijzettafeltje

Resultaat: 120 EUR

Massief bijzettafeltje in de stijl van 1920 op drie-spantpoot. Afmeting: 61 x 50 cm ø. In goede staat.