Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduid. gesig., Rotterdams haven 1321
Onduid. gesig., Rotterdams haven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
E. Liebert, Duits riviergezicht met vakwerkhuis 1331
E. Liebert, Duits riviergezicht met vakwerkhuis

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Isaac Israëls, Dame met krant in park 1370
Isaac Israëls, Dame met krant in park

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Keyser, Landschap met opvliegende eenden 1384
H. Keyser, Landschap met opvliegende eenden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Handgeschilderde ikonen 1406
3x Handgeschilderde ikonen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Johan Gelink, Boerenerf met slapende varkens 1416
Johan Gelink, Boerenerf met slapende varkens

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
X. Dungher?, Impressionistisch stadsgezicht 1431
X. Dungher?, Impressionistisch stadsgezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
T. Pape, Abstracte figuratieve voorstelling 1441
T. Pape, Abstracte figuratieve voorstelling

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x Beschilderde miniaturen 1459
5x Beschilderde miniaturen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
G. Vogt, Wasvrouw aan de waterkant 1447
G. Vogt, Wasvrouw aan de waterkant

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Monogram A.E.G., Dame met gevangen muis 1077
Monogram A.E.G., Dame met gevangen muis

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tinka Adeyemi, Surrealistisch 1136
Tinka Adeyemi, Surrealistisch

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Monogram H.W.E., Zandpad met berkenbomen 1310
Monogram H.W.E., Zandpad met berkenbomen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
G. van Jeveren, Riviergezicht met boot 1319
G. van Jeveren, Riviergezicht met boot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Romeins paar 1342
Ongesigneerd, Romeins paar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
G. Koppenol, Landschap met stenderkast 1359
G. Koppenol, Landschap met stenderkast

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Cowe?, Boten voor kust 1363
Cowe?, Boten voor kust

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
C.G. van Os, baardgier 1377
C.G. van Os, baardgier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Anna Ostrowska, Huis aan de kust 1394
Anna Ostrowska, Huis aan de kust

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
G. Kitsen, Ruïne te Leyden 1428
G. Kitsen, Ruïne te Leyden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen 1281
H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn. 1318
2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
F. Tiele, Bruggetje bij Giethoorn 1336
F. Tiele, Bruggetje bij Giethoorn

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
H. Noordam, Boeren erf met boerin 1466
H. Noordam, Boeren erf met boerin

Resultaat:

30 EUR