Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote design lamp 2224
Grote design lamp

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot carbidlampen (19x) 2154
Lot carbidlampen (19x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot carbidlampen 2152
Lot carbidlampen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Palissander theekist, 19e eeuw 2091
Palissander theekist, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude perkamentrol met tekst 2071
Oude perkamentrol met tekst

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Jugendstil koekjespot 2060
Jugendstil koekjespot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Oude apothekers gaper 2484
Oude apothekers gaper

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Lot oude camera's en accessoires 2219
Lot oude camera's en accessoires

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke paraplubak, 1900 2124
Antieke paraplubak, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse scheepskijker 2034
Antieke Hollandse scheepskijker

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
30x De avonturen van Flipje 2518
30x De avonturen van Flipje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antiek lederen hoofdbedekking (motor) 2483
Antiek lederen hoofdbedekking (motor)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot oude inktpotten (6x) 2482
Lot oude inktpotten (6x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Penkadelaren, 19e eeuw 2456
2x Penkadelaren, 19e eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Grote Art Nouveau-stijl lamp 2434
Grote Art Nouveau-stijl lamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Tuinbank-zijkanten 2405
2x Tuinbank-zijkanten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse houtbak, 1880 2399
Antieke Hollandse houtbak, 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Groot antiek diorama, 1900 2392
Groot antiek diorama, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Engelse kolenkit 2382
Antieke Engelse kolenkit

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke Japanse cloisonne sierschotel 2373
Antieke Japanse cloisonne sierschotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Engelse picknickmand 2346
Antieke Engelse picknickmand

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke samovaar, 1900 2343
Antieke samovaar, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Chinese boeddha 2342
Antieke Chinese boeddha

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Antieke paraplubak, 1900 2306
Antieke paraplubak, 1900

Resultaat:

90 EUR