Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chovi Les Eames zetel + voetenbank 4021
Chovi Les Eames zetel + voetenbank

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chovi Les Eames zetel 4022
Chovi Les Eames zetel

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Mahonie hoek-etagère 4193
Mahonie hoek-etagère

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse klapstoel met inleg 4183
Engelse klapstoel met inleg

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Engelse lederen bureaustoel 4129
Antieke Engelse lederen bureaustoel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Montis fauteuils 4057
2x Montis fauteuils

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chiffoniere, 19e eeuw 4299
Chiffoniere, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4298
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Engelse theetafel, 19e eeuw 4294
Engelse theetafel, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken hangkastje, 1920 4292
Eiken hangkastje, 1920

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Art Deco theekastje, 1920 4290
Art Deco theekastje, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Indonesische kist, 1900 4289
Antieke Indonesische kist, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie spiegel met etages 4287
Mahonie spiegel met etages

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Engelse mahonie klaptafel 4286
Engelse mahonie klaptafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie klapsalontafel met lade 4285
Mahonie klapsalontafel met lade

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Orgelgebogen commode, 18e eeuw 4278
Orgelgebogen commode, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wortelnoten hangkastje 4273
Wortelnoten hangkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude gietijzeren tuinbank 4255
Oude gietijzeren tuinbank

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Mooie armleunstoel, 1860 4254
Mooie armleunstoel, 1860

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Neo Gotische spinde, 19e eeuw 4246
Neo Gotische spinde, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ronde mahonie tafel, 19e eeuw 4236
Ronde mahonie tafel, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Noten kast met glasopbouw, 1870 4229
Noten kast met glasopbouw, 1870

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeeuwse kast 4226
Zeeuwse kast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke kapstok, 1900 4219
Antieke kapstok, 1900

Resultaat:

35 EUR