Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1133
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
C. Kaay, Dorpsromantiek 1241
C. Kaay, Dorpsromantiek

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
H. Berlage, Papegaai 1308
H. Berlage, Papegaai

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J.P. Molenaar, Havengezicht Rotterdam 1286
J.P. Molenaar, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
C. Cornelis, Citroen 1237
C. Cornelis, Citroen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
P. Hagoort, West-Friese stoomtrein 1235
P. Hagoort, West-Friese stoomtrein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
E. Knuttel, Stilleven met aardewerk en groenten 1430
E. Knuttel, Stilleven met aardewerk en groenten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Louis Corinth, Im Haus bei Thiele 1375
Louis Corinth, Im Haus bei Thiele

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
G. Borchus?, Berggezicht Oostenrijk 1373
G. Borchus?, Berggezicht Oostenrijk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x F. Lund, Officier + Vrouw 1351
2x F. Lund, Officier + Vrouw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jacoba Stuiveling, Mand met bloemen 1344
Jacoba Stuiveling, Mand met bloemen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Romeins paar 1342
Ongesigneerd, Romeins paar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
C. Cornelis, Stilleven met schelpen 1338
C. Cornelis, Stilleven met schelpen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Rotterdams haven 1321
Onduid. gesig., Rotterdams haven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pieter van Noort, Huizen langs de Vecht 1282
Pieter van Noort, Huizen langs de Vecht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
R. Lichtenstein, Boek lezende vrouw 1273
R. Lichtenstein, Boek lezende vrouw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
J. Toorop, Mijnwerker met carbidlamp 1269
J. Toorop, Mijnwerker met carbidlamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelis, Kersen 1238
C. Cornelis, Kersen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Katwijk 1213
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Katwijk

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
Louis Basset, Stadsgezicht Parijs 1162
Louis Basset, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chris Soer, Stadsgezicht Brugge 1156
Chris Soer, Stadsgezicht Brugge

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Evert Moll, Branding op pier 1056
Evert Moll, Branding op pier

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
F. Baaijens, Twentse watermolen 1476
F. Baaijens, Twentse watermolen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. Schallenberg, Vaas met bloemen 1472
H. Schallenberg, Vaas met bloemen

Resultaat:

80 EUR