Twee antieke bronzen kruisridders. Circa 1900. Afmeting: H 27 - 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse uit notenhout gesneden koppen voor wand montage. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen faun op marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen putti met bloem en vogel. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Romein met zeemonster. Mythologische voorstelling. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee maal antiek marmer met albast beelden. Honden. Frankrijk. Circa 1870. Afmeting: 22 x 14 x 18 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans figuur. Henry Fugere. 1872 - 1944. Fluitspelende man. Fluit mist. Geplaatst op een marmeren basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
18e Eeuws notenhouten Frans Madonna beeld. Oude wormbeval, niet actief. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bronskleurige gipsen damesbuste. Circa 1915. Sokkel achterkant beschadigd. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl adelaar met zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd J. Klimt. Afmeting: 52,5 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen eland op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 23 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen Mercurius op wit marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
19e eeuws Japans bronzen figuur. Man met tabakspijp en schoffel. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figurengroep. Liefdespaar. Geschikt voor pendule. Afmeting: 26,5 x 19,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees bronzen figuur. Twee-delig. Hoogwaardigheidsbekleder op paard. Afmeting: 36 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Oud natuurstenen boeddhahoofd. Afmeting: 14 x 9 x 9,5 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen Romein met kip en buidel met graan. Bij zijkant basement Romein gietnaad iets los. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1880. Romantisch 18e eeuws paar. Afmeting: 28 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke gesigneerde Franse bustes. Quesmel a Paris. Eén maal Delecole Fecit d'apres Vasse Craqes 1849. Eén maal a Delecole de Troyes 1850. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote bronzen busten van een man met paardenstaart. Op zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.