41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Antieke Japanse bronzen plaquette, 1920
Resultaat: 200 EUR

Heilig hart beeld, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Groot 19e eeuws gipsen religieus Heilig hart beeld met originele beschildering. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen boekensteunen, 1930
Resultaat: 325 EUR

Twee antieke brons gepatineerde Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. beelden zijn van samac Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Jachthond
Resultaat: 400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen beeld. Onduidelijk. Jachthond. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 29 x 11 cm. In goede staat.

Antieke marmeren buste, 1880
Resultaat: 600 EUR

2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers
Resultaat: 1.100 EUR

Bronzen figuur, Cowboys te paard
Resultaat: 1.150 EUR