Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
8x Oude/antieke Chinese kommen 6612
8x Oude/antieke Chinese kommen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Herend voetschaal 6613
Herend voetschaal

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot Makkums aardewerk (4x) 6614
Lot Makkums aardewerk (4x)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Chinese kommen + consoles 6615
2x Chinese kommen + consoles

Resultaat:

40 EUR

2x Sitzendorf figuren 6616
2x Sitzendorf figuren
Startprijs 40 EUR
Verkocht
7x Europees porselein 6617
7x Europees porselein

Resultaat:

30 EUR

Oude Japanse Satsuma vaas + gemberpot 6618
Oude Japanse Satsuma vaas + gemberpot
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2x Oude Makkumse borden 6619
2x Oude Makkumse borden

Resultaat:

40 EUR

2x Oude Napels figuren 6620
2x Oude Napels figuren
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3-Delig Royal Delft kaststel 6621
3-Delig Royal Delft kaststel

Resultaat:

40 EUR

3x Oud Hollands aardewerk 6622
3x Oud Hollands aardewerk
Startprijs 30 EUR
Verkocht
5x Delftse borden 6623
5x Delftse borden

Resultaat:

40 EUR

3 Delen Duits aardewerk 6624
3 Delen Duits aardewerk
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Duitse keramieken wandschotel 6625
Duitse keramieken wandschotel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen 6626
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese gemberpotten 6627
2x Antieke Chinese gemberpotten

Resultaat:

30 EUR

2x Duitse Meissen theekannen 6628
2x Duitse Meissen theekannen
Startprijs 90 EUR
2x Oude Kantonese vazen 6629
2x Oude Kantonese vazen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
8x Oud/antiek Chinees porselein 6630
8x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Meissen sauciere, 1920 6631
Antieke Meissen sauciere, 1920

Resultaat:

50 EUR

Antieke Nympfenburg beeldengroep 6632
Antieke Nympfenburg beeldengroep
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinees schoteltje met zilveren kaarsenhouder 6633
Chinees schoteltje met zilveren kaarsenhouder

Resultaat:

50 EUR

Lot oud/antiek porselein (divers) 6634
Lot oud/antiek porselein (divers)
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Oude Chinese Yixing trekpot 6635
Oude Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

60 EUR