Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Franse vaas 6636
Oude Franse vaas
Startprijs 90 EUR
Porseleinen lampenvoet 6637
Porseleinen lampenvoet
Startprijs 125 EUR
7x Ot en Sien figuren 6638
7x Ot en Sien figuren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Bing en Gröndahl 6639
2x Bing en Gröndahl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek lampetstel, 1930 6640
Antiek lampetstel, 1930

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
7x Makkumse borden 6641
7x Makkumse borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Makkums (5x) 6642
Lot Makkums (5x)

Resultaat:

50 EUR

2x Antieke wandborden, 1880 6643
2x Antieke wandborden, 1880
Startprijs 50 EUR
Antieke Majolica lampenvoet, 1880 6644
Antieke Majolica lampenvoet, 1880
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Antieke wandplaquette, 1915 6645
Antieke wandplaquette, 1915

Resultaat:

25 EUR

Lot Meissen porselein (4x) 6646
Lot Meissen porselein (4x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke Delftse tabakspot, 1900 6647
Antieke Delftse tabakspot, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Duits, Rosenthal servies 6648
Duits, Rosenthal servies

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein 6649
Lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

245 EUR

2x Antiek Japans porselein 6650
2x Antiek Japans porselein
Startprijs 45 EUR
Grote antieke Kutani vaas, 1900 6651
Grote antieke Kutani vaas, 1900
Startprijs 100 EUR
Grote antieke Quan Yin 6652
Grote antieke Quan Yin
Startprijs 500 EUR
Grote antieke Quan Yin 6653
Grote antieke Quan Yin
Startprijs 500 EUR
Grote antieke Quan Yin 6654
Grote antieke Quan Yin
Startprijs 500 EUR
Lot Japans serviesgoed 6655
Lot Japans serviesgoed
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6656
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

70 EUR

Rozenburg vaas, 1930 6657
Rozenburg vaas, 1930
Startprijs 55 EUR
Verkocht
2x Antiek Imari 6658
2x Antiek Imari

Resultaat:

30 EUR

2x Imari dekselpotten, 19e eeuw 6659
2x Imari dekselpotten, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR