Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Friese staartklok met scheepjes 3571
Friese staartklok met scheepjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vergulde houten zonneklok 3547
Vergulde houten zonneklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek Schwarzwald klokje, 1915 3534
Antiek Schwarzwald klokje, 1915

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude notenhouten zaagklok 3625
Oude notenhouten zaagklok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwald klok 3624
Antieke Schwarzwald klok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Belgische ijkklok voor duiven klokken 3576
Belgische ijkklok voor duiven klokken

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Staande Friese klok 3502
Staande Friese klok

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 19e eeuw 3697
Engelse staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Duitse staande klok 3694
Antieke Duitse staande klok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Marmeren Charles Dix pendule 3689
Marmeren Charles Dix pendule

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Franse bureauklok, 1880 3687
Antieke Franse bureauklok, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Messing tafelklok, 1880 3685
Messing tafelklok, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse Louis Seize pendule, 1800 3684
Franse Louis Seize pendule, 1800

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek vogelkooi klokje, 1920 3683
Antiek vogelkooi klokje, 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw 3678
Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Weense tafelklok, 18e eeuw 3674
Weense tafelklok, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kleine Franse pendule, 19e eeuw 3670
Kleine Franse pendule, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Staande klok, 1920 3669
Staande klok, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jugendstil regulateur, 1915 3668
Jugendstil regulateur, 1915

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Antieke Junghans regulateur, 1890 3667
Antieke Junghans regulateur, 1890

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw 3664
Franse comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse comtoise staande klok 3661
Franse comtoise staande klok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duitse staande klok, 1725 3643
Duitse staande klok, 1725

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3637
Engelse staande klok

Resultaat:

80 EUR