Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antieke winkelladenkasten, 1930 4165
2x Antieke winkelladenkasten, 1930

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Moderne tafel + 3 stoelen 4220
Moderne tafel + 3 stoelen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Louis Philippe naaitafel, 1860 4115
Louis Philippe naaitafel, 1860

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oosterse rooktafel 4342
Oosterse rooktafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920 4332
Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude kruideniers toonbankvitrine 4214
Oude kruideniers toonbankvitrine

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ovaal bijzettafeltje (mahonie) 4195
Ovaal bijzettafeltje (mahonie)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bibliotheektrap 4162
Bibliotheektrap

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Engels hoekkastje (eiken) 4156
Engels hoekkastje (eiken)

Resultaat:

130 EUR

Zwarte Louis Quinze-stijl commode 4145
Zwarte Louis Quinze-stijl commode
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Kersenhouten nachtkastjes 4143
2x Kersenhouten nachtkastjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eiken halve maantafel, 1800 4141
Eiken halve maantafel, 1800

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Eiken gestoken hangkastje 4129
Eiken gestoken hangkastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse eiken kist, 17e - 18e eeuw 4128
Engelse eiken kist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Antieke Chinese hocker, 1920 4100
Antieke Chinese hocker, 1920

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Halve-maan klaptafel, 1800 4088
Halve-maan klaptafel, 1800

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3-Zits Chesterfield bank 4077
3-Zits Chesterfield bank

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement 4070
Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse armleunstoel 4348
18e Eeuwse armleunstoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Indonesische naaitafel, 1930 4345
Antieke Indonesische naaitafel, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4344
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Oude Engelse breakfront boekenkast 4343
Oude Engelse breakfront boekenkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4-Delige tuinset 4336
4-Delige tuinset

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Thonet-stijl stoelen 4328
4x Thonet-stijl stoelen

Resultaat:

90 EUR