Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
H.J. Wolter, Ophaalbrug Hollandse haven 1404
H.J. Wolter, Ophaalbrug Hollandse haven

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
John Bevort, Stadsgezicht Parijs 1366
John Bevort, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Anton Pieck, Paraplu verkoper 1465
Anton Pieck, Paraplu verkoper

Resultaat:

140 EUR

G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames 1449
G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames
Startprijs 30 EUR
Verkocht
S.M. Bijlsma, Kasteel met figuren op ijs 1157
S.M. Bijlsma, Kasteel met figuren op ijs

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met appels en porselein 1129
C. Cornelisz, Stilleven met appels en porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
L. Lambert, Vele spelende figuren op strand 1440
L. Lambert, Vele spelende figuren op strand

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur 1424
J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis 1389
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Naar Duchattel, Poldergezicht met sloot en windmolen 1388
Naar Duchattel, Poldergezicht met sloot en windmolen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Vaas met bloemen 1365
Onduid. gesig., Vaas met bloemen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
W. Horselenberg, Glazen vaas met bloemen 1362
W. Horselenberg, Glazen vaas met bloemen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn 1355
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret Rembrandt 1342
Ongesigneerd, Portret Rembrandt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. Emmerik, Havenmonding 1334
J. Emmerik, Havenmonding

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
van Huffel, Boerderij met figuren 1304
van Huffel, Boerderij met figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oud Limoges schilderij 1262
Oud Limoges schilderij

Resultaat:

50 EUR

J. Bevort, Opvliegende eenden bij avond 1251
J. Bevort, Opvliegende eenden bij avond
Startprijs 60 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met citroen, tin en roemer 1241
C. Cornelisz, Stilleven met citroen, tin en roemer

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met druiven 1240
C. Cornelisz, Stilleven met druiven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ribbeling, Fruits de Mer 1232
Ribbeling, Fruits de Mer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Frans Baayens, Twentse watermolen 1230
Frans Baayens, Twentse watermolen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
A. v.d. Weele, 19e Eeuwse Hollandse ijspret 1209
A. v.d. Weele, 19e Eeuwse Hollandse ijspret

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Wintergezicht met figuren 1207
Ongesigneerd, Wintergezicht met figuren

Resultaat:

60 EUR