Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude schoolklok 3599
Oude schoolklok
Startprijs 35 EUR
Bakelieten wandklok, 1940 3564
Bakelieten wandklok, 1940
Startprijs 40 EUR
Antieke Kienzle schoolklok, 1920 3594
Antieke Kienzle schoolklok, 1920
Startprijs 40 EUR
Antieke Pfeilkreuz schoolklok, 1930 3596
Antieke Pfeilkreuz schoolklok, 1930
Startprijs 40 EUR
Mahonie bimbam regulateur, 1920 3612
Mahonie bimbam regulateur, 1920
Startprijs 40 EUR
Antieke schoolklok 3543
Antieke schoolklok
Startprijs 50 EUR
Schwarzwalder klok 3585
Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR
2x Oude pubklok 3544
2x Oude pubklok
Startprijs 60 EUR
2x Schoolklokken 3563
2x Schoolklokken
Startprijs 60 EUR
19e Eeuwse wandklok 3567
19e Eeuwse wandklok
Startprijs 60 EUR
Oude Duitse portaalklok 3568
Oude Duitse portaalklok
Startprijs 60 EUR
Friese staartklok 3569
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
2x Antieke Schwarzwalder klokken 3584
2x Antieke Schwarzwalder klokken
Startprijs 60 EUR
2x Delfts klokkenstel 3610
2x Delfts klokkenstel
Startprijs 60 EUR
Antieke Amerikaanse regulateur, 1910 3636
Antieke Amerikaanse regulateur, 1910
Startprijs 60 EUR
4x Oude/antieke duivenklokken 3600
4x Oude/antieke duivenklokken
Startprijs 70 EUR
Winterhalder Hofmeier tafelklok, 1870 3621
Winterhalder Hofmeier tafelklok, 1870
Startprijs 70 EUR
Messing reiswekker 3558
Messing reiswekker
Startprijs 80 EUR
Antieke pubklok, 1920 3597
Antieke pubklok, 1920
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse klok met bel, 1900 3618
Antieke Franse klok met bel, 1900
Startprijs 80 EUR
Franse Brevete  bureauklok 3620
Franse Brevete bureauklok
Startprijs 80 EUR
3-Delig klokkenstel 3647
3-Delig klokkenstel
Startprijs 80 EUR
Staande Junghans klok, 1930 3671
Staande Junghans klok, 1930
Startprijs 80 EUR
Engelse staande klok, 19e eeuw 3695
Engelse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR