42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Moderne messing spiegel 4325
Moderne messing spiegel
Startprijs 15 EUR
Antieke Biedermeier spiegel, 1840 4283
Antieke Biedermeier spiegel, 1840
Startprijs 25 EUR
Kastje met lade, 1930-1940 4288
Kastje met lade, 1930-1940
Startprijs 30 EUR
Moderne spiegel 4324
Moderne spiegel
Startprijs 30 EUR
Eiken tafeltje, 1900 4334
Eiken tafeltje, 1900
Startprijs 30 EUR
19e Eeuws eiken wandregaal 4177
19e Eeuws eiken wandregaal
Startprijs 40 EUR
Eiken piedestal 4178
Eiken piedestal
Startprijs 40 EUR
Hollandse hangvitrinekast 4186
Hollandse hangvitrinekast
Startprijs 40 EUR
Theekastje met glas-in-lood 4291
Theekastje met glas-in-lood
Startprijs 40 EUR
Zwarte Louis Quinze-stijl commode 4145
Zwarte Louis Quinze-stijl commode
Startprijs 50 EUR
Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar) 4179
Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar)
Startprijs 50 EUR
Mahonie garenspoel, 19e eeuw 4184
Mahonie garenspoel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Antieke kapstok met tegels 4197
Antieke kapstok met tegels
Startprijs 50 EUR
Antieke kapstok, 1900 4210
Antieke kapstok, 1900
Startprijs 50 EUR
Engelse butlertray 4239
Engelse butlertray
Startprijs 50 EUR
Antieke tuintafel (van naaimachine onderstel) 4167
Antieke tuintafel (van naaimachine onderstel)
Startprijs 60 EUR
Antieke gestoken kapstok 4211
Antieke gestoken kapstok
Startprijs 60 EUR
Louis Seize-stijl rolluikkastje, 1900 4218
Louis Seize-stijl rolluikkastje, 1900
Startprijs 60 EUR
Antiek nachtkastje met marmeren blad, 1900 4266
Antiek nachtkastje met marmeren blad, 1900
Startprijs 60 EUR
Antieke Gründerzeit penantkast, 1880 4306
Antieke Gründerzeit penantkast, 1880
Startprijs 60 EUR
Antieke commode, 1900 4034
Antieke commode, 1900
Startprijs 70 EUR
Eiken Gründerzeit armleunstoel, 1880 4203
Eiken Gründerzeit armleunstoel, 1880
Startprijs 70 EUR
Antieke mahonie tafel, 1860 4206
Antieke mahonie tafel, 1860
Startprijs 70 EUR
Tibetaanse spiegel 4235
Tibetaanse spiegel
Startprijs 70 EUR