Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek bronzen plaquette 5147
Antiek bronzen plaquette
Startprijs 25 EUR
2x Bronzen boeddha's 5129
2x Bronzen boeddha's
Startprijs 35 EUR
Antieke bronzen plaquette 5134
Antieke bronzen plaquette
Startprijs 35 EUR
2x Oude bronzen figuren 5150
2x Oude bronzen figuren
Startprijs 35 EUR
Chinese draken schildpad 5053
Chinese draken schildpad
Startprijs 40 EUR
2x Oude Indonesische figuren 5069
2x Oude Indonesische figuren
Startprijs 40 EUR
2x Oude figuren 5091
2x Oude figuren
Startprijs 40 EUR
Bronzen adelaar 5105
Bronzen adelaar
Startprijs 40 EUR
Oud Afrikaans beeld van natuursteen 5148
Oud Afrikaans beeld van natuursteen
Startprijs 45 EUR
Oude Bronzen boeddha 5027
Oude Bronzen boeddha
Startprijs 50 EUR
2x Beelden (naar Rodin) 5036
2x Beelden (naar Rodin)
Startprijs 50 EUR
2x Antieke figuren, Paard + edelhert 5058
2x Antieke figuren, Paard + edelhert
Startprijs 50 EUR
2x Oude/antieke Afrikaanse beelden 5061
2x Oude/antieke Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR
2x Houtgestoken figuren, 1930 - 1950 5072
2x Houtgestoken figuren, 1930 - 1950
Startprijs 50 EUR
2x Chinese houtgestoken figuren 5101
2x Chinese houtgestoken figuren
Startprijs 50 EUR
Boeddha figuur 5113
Boeddha figuur
Startprijs 50 EUR
Antiek tinnen Jugendstil figuur, Vrouw met mandoline 5130
Antiek tinnen Jugendstil figuur, Vrouw met mandoline
Startprijs 50 EUR
Antiek figuur, Matroos 5154
Antiek figuur, Matroos
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese bronzen boeddha 5065
Oude Chinese bronzen boeddha
Startprijs 60 EUR
Oude Chinese lachende boeddha 5066
Oude Chinese lachende boeddha
Startprijs 60 EUR
Antiek beeld Napoleon Bonaparte, 1900 5082
Antiek beeld Napoleon Bonaparte, 1900
Startprijs 60 EUR
Bronzen beeld, Golfspeler 5136
Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 60 EUR
Bronzen figuur, Duif 5092
Bronzen figuur, Duif
Startprijs 65 EUR
2x Oude/antieke beelden 5029
2x Oude/antieke beelden
Startprijs 70 EUR