Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oud/antiek porselein (divers) 6634
Lot oud/antiek porselein (divers)
Startprijs 15 EUR
4x 18e - 19e Eeuwse blauwe borden 6245
4x 18e - 19e Eeuwse blauwe borden
Startprijs 25 EUR
Keramieken paard 6548
Keramieken paard
Startprijs 25 EUR
Oude Japanse Satsuma vaas + gemberpot 6618
Oude Japanse Satsuma vaas + gemberpot
Startprijs 25 EUR
2x Oude Napels figuren 6620
2x Oude Napels figuren
Startprijs 25 EUR
3 Delen Duits aardewerk 6624
3 Delen Duits aardewerk
Startprijs 25 EUR
Antieke Majolica lampenvoet, 1880 6644
Antieke Majolica lampenvoet, 1880
Startprijs 25 EUR
3x Oud porselein 6660
3x Oud porselein
Startprijs 25 EUR
4x Hollands plateel 6199
4x Hollands plateel
Startprijs 30 EUR
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord 6246
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord
Startprijs 30 EUR
4x Oude porseleinen figuren 6422
4x Oude porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR
2x Porseleinen eenden 6447
2x Porseleinen eenden
Startprijs 30 EUR
3x Antiek Japans Satsuma porselein 6476
3x Antiek Japans Satsuma porselein
Startprijs 30 EUR
Oude Capodimonte piedestal 6485
Oude Capodimonte piedestal
Startprijs 30 EUR
3x Porselein, divers 6498
3x Porselein, divers
Startprijs 30 EUR
Grote Chinese schotel 6537
Grote Chinese schotel
Startprijs 30 EUR
Antiek servies, 1900 6558
Antiek servies, 1900
Startprijs 30 EUR
2x Antieke Bisquit figuren, 1900 6582
2x Antieke Bisquit figuren, 1900
Startprijs 30 EUR
2x Keramiek, Vaas/bierpul 6584
2x Keramiek, Vaas/bierpul
Startprijs 30 EUR
2x Antiek Japans porselein 6606
2x Antiek Japans porselein
Startprijs 30 EUR
3x Oud Hollands aardewerk 6622
3x Oud Hollands aardewerk
Startprijs 30 EUR
Lot Japans serviesgoed 6655
Lot Japans serviesgoed
Startprijs 30 EUR
2x Antiek Hollands aardewerk 6190
2x Antiek Hollands aardewerk
Startprijs 35 EUR
Zillermahler beeld, Kat 6457
Zillermahler beeld, Kat
Startprijs 35 EUR