Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
H. Lasch, Huis in de duinen 1460
H. Lasch, Huis in de duinen

Resultaat:

180 EUR

Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen 1461
Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen
Startprijs 30 EUR
Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken 1462
Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken
Startprijs 60 EUR
Michel Podalka, Florale voorstelling 1463
Michel Podalka, Florale voorstelling
Startprijs 70 EUR
Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling 1464
Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Anton Pieck, Paraplu verkoper 1465
Anton Pieck, Paraplu verkoper

Resultaat:

140 EUR

J. Domnech, Stadsgezicht 1466
J. Domnech, Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR
J. Pla Domènech, Meisje met bloem Barcelona 1467
J. Pla Domènech, Meisje met bloem Barcelona
Startprijs 175 EUR
J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona 1468
J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona
Startprijs 140 EUR
4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw 1469
4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee 1470
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee

Resultaat:

30 EUR

2x Antieke gravures, 17e - 18e eeuw 1471
2x Antieke gravures, 17e - 18e eeuw
Startprijs 30 EUR