Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 140 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, met koperen binnenbak, versierd met graveerwerk, geplaatst op een gecontourneerde voet met zwart houten basement. MT.: Reitsma, Sneek. ...

Zilveren suikerbak, 1846
Startprijs 200 EUR

Fraaie zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model, aan de rand versierd met krullen en palmetten, geplaatst op vier bewerkte poten, waarvan 3 gerepareerd. jl.:M:1846 16x16x9cm.ca 269 gram. Op diverse...

Zilveren miniatuur, zgn. gluurder
Resultaat: 80 EUR

Bijzonder 835/000 zilveren miniatuur met een zogenaamde gluurder. Anno 1972. Afmeting: 2 x 2 x 4 cm. Gewicht: circa 47 gram.

Zilveren miniatuur, Staand horloge
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 925/000 miniatuur opengewerkt staand horloge. Afmeting: 3 x 8 cm. In goede staat.

Zilveren 3-lichts kandelaar
Startprijs 100 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 3 lichts, voorzien van een ronde voet met getorste bewerking. Met gekrulde armen. 26x13x23cm. In goede staat.

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren pillendoosje, 925/000, ovaal model met scharnierend deksel. Op de bodem getekend: Organon, 1923-1989. 4x3x2cm. ca 34 gram. In goede staat

Zilveren kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote tafelkandelaar, 13 lothige, 812,5/000, in barokstijl op een vierkant gecontourneerde voet. 14x14x32cm. Voorzien van restauratie ( met tin). Enkele deukjes en breukjes, verder in goede staat.

Tas met zilveren beugel/rokhaak, 1744
Resultaat: 350 EUR

Tas met 18e eeuwse zilveren beugel en rokhaak, gecontourneerd model versierd met volutten met figuren en floraal decor. MT.: Johannes Fennema, Leeuwarden vermoedleijk 1744. 18x37cm. In goede staat

Kralentas met zilveren beugel/rokhaak, 1796
Startprijs 240 EUR

Kralentas met 18e eeuwse zilveren beugel, papagaaienbeugel met graveerwerk met schepen voorzien van een rokhaak. MT.: C.C.Helligens, Schoonhoven, jl.:A:1796. Voorzien van fraaie kralentas met bloemdec...

Zilveren tasbeugel
Startprijs 160 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, stuivertjes beugel voorzien van binnenbeugel. Met rokhaak. voorzien van restauratie. 16x17cm. In redelijke staat.

2 Beursjes met zilveren beugel
Startprijs 140 EUR

Twee beursjes met zilveren beugel, 833/000, Friese beugel, gecontourneerd model met een cartouche met ruiter te paard en een cartouche met putti, MT.: P.Cool, Sneek 1812-1832, 9x15cm en een halve maan...

Zilveren tasbeugel
Startprijs 80 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met voorstelling met muziekmakende figuren. MT.: A.J.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.: K:1920. Met ketting. 16 cm. ca 119 gram. In goede staat

Tasje met rozen, zilver
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat

Kralentas met zilver
Startprijs 60 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk met voluten en voorzien van een antieke jasseron ketting. 11x13cm. MT.: Hendrik Copier. Schoonhoven. 1882-1916. Vo...

Tasje met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat

Kralentas met zilveren beugel
Startprijs 75 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, rechthoekige opengewerkte beugel met zwanen en putti. MT.: F.de Groot Boersma, Sneek. jl.:G:1916. Met antieke jasseron ketting. 11x12cm. met fraaie kralentas me...

Plated miniatuur, Wildzwijn
Resultaat: 40 EUR

Plated miniatuur van een wildzwijn zittend op gewei. Afmeting: 8 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren kan op comfoor
Resultaat: 105 EUR

Zilveren kan op bijpassend comfoor, 833/000, beiden versierd met parelranden. MT.: J.van Kempen, Voorschoten, jl.:Q:1900. Deuk in de kan en het comfoor heeft een breuk bij een pootje. 9x16x13cm en ø14...

2x Odeurflacon met zilver
Startprijs 30 EUR

Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binn...

Zilveren theelepels (20x)
Startprijs 50 EUR

Groot lot met zilveren theelepels, 833/000, 2 series van 10 lepels, met puntbak en opengewerkte steel, MT.: Gretzer Den Haag, 11 cm, en met puntbak en graveerwerk op de steel. MT.: Fa. Moolenberg en Z...

Lot Djokja zilver
Resultaat: 20 EUR

Lot Djokja zilver, 800/000, met een doosje met zilveren element, een klemband en een servetband.

Zilveren miniatuur, Kanon
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur kanon op een affuit met spaakwielen. Amsterdam keur. Gewicht: circa 14 gram. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Schoolmeester
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur. Schoolmeester bij schoolbord op een driepoot. Mr. C.A. Stout-Rotterdam. Anno 1976. Afmeting: 5 x 5,5 cm in goede staat.

Zilveren miniatuur, Pannenkoekmes
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur pannenkoekmes. Initialen A.H.v.E. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.