Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
156 Resultaten
Kavel: 5000

Kapitaal Frans bronzen beeld

Resultaat: 2.200 EUR

Kapitaal 19e eeuws Frans bronzen beeld op rood marmeren basement. Door E. Delaplanche, 1873, 1836 - 1891 en door Ferdinant Barbedienne, 1810 - 1892. Fondeur Paris, Nr. 735. Gietstempel Reduction Mecha...


Kavel: 5001

Antiek Chinees bronzen figuur

Startprijs 1.000 EUR

Antieke Chinese bronzen bodemvondst. Chinees met lantaarn. Met groenspaan patina. Oxydatie. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

Bronzen figuur, Man met zwaard

Startprijs 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Bronzen beeld van Jan te Wierik

Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzaam bronzen beeld van Jan te Wierik op zwart marmeren sokkel. 1954 - 2002 Haaksbergen. Eén van vijf stuks. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

Beeld, R. Clark

Startprijs 2.800 EUR

Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...


Kavel: 5005

Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen

Startprijs 950 EUR

Bronzen figuur. Drie zingende koorknapen. Door Stühgen Deutschland Düsseldorf Broncebild Giesserei GmbH. Afmeting: 42 x 30 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

18e Eeuws houten beeld

Startprijs 500 EUR

Zeer groot 18e eeuws kerkelijk houtgestoken figuur op console met polychromie. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti

Resultaat: 1.600 EUR

Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige

Resultaat: 750 EUR

Zeer groot 17e - 18e eeuws houtgestoken gepolychromeerd beeld met bladgoud. Heilige op console. Afmeting: H 152 cm. In goede originele staat.


Kavel: 5009

18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi

Startprijs 300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5010

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti

Resultaat: 450 EUR

Vroege 18e eeuwse houtgestoken vergulde Barok putti. Afmeting: H 56 cm. In goede originele staat.


Kavel: 5011

18e Eeuws houtgestoken figuur

Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde Barok figuur. Italië? Oudere restauratie. Afmeting: 82 cm. In goede staat.


Kavel: 5012

2x Houten Barok putti

Startprijs 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse vergulde houten putti's met korte vleugels. Barok. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh

Startprijs 250 EUR

Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Antieke marmeren vrouwen buste

Resultaat: 250 EUR

Antieke Jugendstil marmeren buste door Richard Aurili. 1834 - 1914. Dames buste, meerdere soorten marmer. Afmeting: 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

Marmeren buste, G. Bessi

Resultaat: 375 EUR

Gesigneerde antieke marmeren dames buste. Door G. Bessi. Guiseppe Bessi. 1857 - 1922. Afmeting: 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian

Startprijs 600 EUR

Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.


Kavel: 5017

Oude/antieke Chinese boeddha

Startprijs 450 EUR

Grote oude/antieke Chinese boeddha op lotusbloem. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

2x 17e - 18e Eeuwse engel figuren

Startprijs 450 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Italiaanse houtgestoken engel figuren. Notenhout. Renaissance. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht

Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen meisje figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Bronzen sculptuur, Feico Hajonides

Resultaat: 700 EUR

Bronzen sculptuur. Feico Hajonides. Naakte vrouwentorso op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Antieke bronzen asbak

Resultaat: 100 EUR

Antieke bronzen asbak met jonge eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller. 1873 - 1937. Art Deco. Afmeting: 8 x 25 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Chinees bronzen figuur

Startprijs 200 EUR

Chinees bronzen figuur. Keizer met jonge draak. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

2x Antieke bronzen figuren, Jongen en meisje

Startprijs 300 EUR

Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.