Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
509 Resultaten
Kavel: 2000

Antieke Jugendstil bowlpot

Resultaat: 125 EUR

Grote antieke metalen Jugendstil bowlpot met glas. Messing plated. Circa 1915. Enkele chips. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2001

Schaal van Piet Regenspurg

Resultaat: 600 EUR

Piet Regenspurg kopergeslagen schaal. Plated. Monogram. 1894 - 1966 Enschede. Draaikolk. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Beschilderde haardvoorzet

Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde haardvoorzet. Eikenhout. Buiten seizoen decoratie voor openhaard. Hollandse tweemaster met figuren decor. Afmeting: 106 x 65 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Antieke Schwarzwald kapstok, 1890

Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Schwarzwald (Black Forest) houtgesneden kapstok met adelaar. Circa 1890. Afmeting: 45 x 90 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2004

Schitterende ingelegde officierskist, 19e eeuw

Startprijs 825 EUR

Schitterende 19e eeuwse officierskist met bronzen leeuwen, sierlijsten, intarsia met kariatiden, putti's en officiers portret op deksel. Afmeting: 15 x 34 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2006

Antieke Chinese lakwerk dekseldoos

Startprijs 2.500 EUR

Grote antieke Chinese lakwerk dekseldoos met gouden decor van draak in de wolken. Craquele. Afmeting: 6 x 53 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2007

17e Eeuwse Duitse geldkist

Startprijs 1.150 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

2x Kapitale bronzen kaarskandelaren

Startprijs 1.400 EUR

Twee kapitale bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met marmeren sokkels. Jongen en meisje. Zeven-lichts. Verguld brons en donkerbrons gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Antieke Jugendstil lamp, 1915

Resultaat: 600 EUR

Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2010

Oude palmenvrucht, Coco de Mére

Resultaat: 350 EUR

Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2011

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas

Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2012

2x Vergulde kandelaren met putti

Startprijs 350 EUR

Twee vergulde bronzen kandelaren met putti. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 67 cm. In goede staat.


Kavel: 2013

2x Vergulde bronzen kaarskandelaren

Startprijs 325 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2014

Empire-stijl vergulde lamp, 1915

Resultaat: 100 EUR

Empire-stijl vergulde bronzen tafellamp met albast basement. Circa 1915. Art Nouveau. Afmeting: 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2015

18e Eeuwse pijpenhouder

Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse notenhouten Hollandse tabakspijphouder met koperbeslag en spreuk + jaartal 1784. Afmeting: 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2016

Twee marmeren cassoletten

Startprijs 550 EUR

Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

2x Empire-stijl lampenvoeten, 21e eeuw

Startprijs 250 EUR

Twee grote Empire-stijl lampenvoeten. 21e Eeuw. Gemarmerd metaal en verguld brons. Zes-lichts. Basements missen. Afmeting: H 85 cm. Verder in goede staat.


Kavel: 2018

18e Eeuws beschilderd dekselvat

Resultaat: 600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws handbeschilderd dekselvat met florale/boerderij/boot decor. Annotatie 1753. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede originele staat.


Kavel: 2019

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900

Startprijs 550 EUR

Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2020

18e Eeuwse messing tabaksdoos

Startprijs 275 EUR

18e Eeuwse messing tabaksdoos met religieuze voorstelling en spreuken. Bijbelse tekst. Afmeting: 3 x 7 x 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2021

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp

Startprijs 1.250 EUR

Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...


Kavel: 2022

2x Cloissonné vazen

Resultaat: 150 EUR

Twee grote oude Chinese Peking cloisonne siervazen. Messing met florale decors. Afmeting: 26 x ø 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

Antieke Hoorn des overvloeds

Resultaat: 150 EUR

Antieke Hoorn des overvloeds met verguld brons. Historisme. Circa 1880. Putti op schildpad. Afmeting: 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2024

Hoorn des overvloeds

Resultaat: 275 EUR

Zeer grote antieke Duitse Hoorn des overvloeds. Met bronzen versieringen. 'Den Vererlichen Corps Franconia Borussia zu Göttingen S48 83S'. Afmeting: 90 cm. In goede staat.