Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Engelse plated tafelschaal Sheffield
Resultaat: 30 EUR

Oude Engelse Sheffield plated tafelschaal met drakenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 26 cm ø. Voorzien van gravure. In goede staat.

3x Zilver, lepel/schep/beker
Resultaat: 20 EUR

Drie delen zilver met een drinkbekertje, 800/000, Wilhelm Binder, Schwabisch gmund, ø2x4cm, een theeschep, 835/000 met een gestanste voorstelling van man met kar en paard, 7x4cm, en een kruidenwijnzee...

Lot silver overlay (6x)
Resultaat: 30 EUR

Lot met silver overlay met o.a. een paard, vazen, vioolspeler, kindje en een edelman op een boek.

2 Zilveren miniaturen, koffiemolen, spinnewiel
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren miniaturen, 925/000, in de vorm van een spinnewiel en een koffiemolen. MT.: Medusa Oro, Arezzo. totaal ca 117 gram. 5,5cm hoog. In zeer goede staat.

2 Zilveren miniaturen, kaasdragers en trosdragers
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren miniaturen, kaasdragers, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven en trosdragers, 925/000, Israel. 4-5 cm hoog. Totaal ca 62 gram. In goede staat

2 Zilveren miniaturen, slee zwaan en kar
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000 & 925/000, Een slee met zwaan en paard, en een trekkar. Grootte 9x4cm. totaal ca 92 gram. In goede staat

Lot zilver, bakjes en strooiers
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver met diverse strooiers en bakjes met filigrain bewerking. 925/000. 3-7 cm. ca 155 gram. In redelijk goede staat.

Wandelstok met zilver
Startprijs 75 EUR

Wandelstok met zilveren greep, 800/000, haf rond model voorzien van gravure. 85 cm. Diverse deukjes.

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 50 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, 830/000, rond gecontourneerd model met gezaagd met bewerkte opgelegde rand. 2 stukjes bij het zaagwerk ontbreken, verder in goede staat. ø 12x3,5cm. Totaal ca 56 gram.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren schaaltje, 925/000, rond model gezaagd met krullen, geplaatst op een ronde voet. ø12,5x6,5cm. Totaal ca 134 gram. In goede staat

Zeer grote zilveren jat
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), versierd met acanthusbladeren, ster en leeuw, bekroond met 2 staande leeuwen met de thora. lengte 50 cm. ca 124 gram. Moskou, na 1880. Enkel...

Zilveren jat Russisch
Resultaat: 160 EUR

Zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), met een deels vierkante pointer versierd met leeuw kandelaar en acanthusblad, bekroond met een vierkant voorzien van Joodse ster met steen en een figuu...

Zilveren jat Russisch
Startprijs 160 EUR

Zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000) voorzien van getorste rand, bekroond met een leeuw. Assayer: Victor Savinkov, 1873. lengte 36 cm. ca 59 gram. Enkele deukjes verder in goede staat

Zilveren olielamp
Startprijs 200 EUR

Zilveren olielamp, 900/000, in de vorm van een wonderlamp op ovale voet met gekrulde greep en versierd met graveerwerk. 12x5x8cm. ca 90 gram. Egypte, Caïro na 1946. In zeer goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 60 EUR

Zilveren blaadje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met plooien. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. 22x15cm. ca 183 gram. In goede staat

Zilveren schaal
Resultaat: 80 EUR

Zilveren schaal, 800/000, rond model met opstaande rand met een getorste bewerking. MT.: Bleyer jr. Chemnitz. ø18x9cm. ca 290 gram. In goede staat

Zilveren schaal
Resultaat: 70 EUR

Zilveren schaal, 800/000, rond gecontourneerd model met dubbele filetrand. ø21 cm. ca 258 gram. In goede staat

2 Zilveren lepels
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren lepels, 800/000, Art Deco, een soepsleef en een groentelepen met strakke gevormde steel voorzien van monogram KB. MT.: Franz Bahner, Dusseldorf. 20-35cm. totaal ca 258 gram. In goede sta...

Zilveren Maggi houder & 2 pennen
Startprijs 25 EUR

Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.

Zilveren soeplepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren soeplepel, 833/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: p: 1925. 27 cm. ca 230 gram. In goede staat

Lot zilver en plated
Resultaat: 45 EUR

Twee bonbonmandjes, ( kleine zilver, 835/000) 2 kleine filigrain mandjes, zilveren Djokja pillendoos, plated doosje met koraal, vingerhoedje en servetband.

Plated flessenhouder
Resultaat: 50 EUR

Plated flessenbak, gezaagd model met parelrand. Christofle. ø12x3cm. In goede staat.

4 Bestekdelen met zilver
Startprijs 60 EUR

Vier bestekdelen: een zilveren strooilepel, 833/000, met schelpvormige gezaagde bak, een taartschep met schep met guilloche gravering, MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten, jl.:p:1874, sardinevork, p...

Lepelvaas & kristalmandje
Resultaat: 35 EUR

Kristallen lepelvaasje en een mandje met zilver, voorzien van diverse lepels en prikkers. Lepelvaasje met zilveren rand en gevuld met plated vorkjes en een rond kristallen mandje met zilveren beugel m...