42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Sigarenkoker met zilver
Resultaat: 130 EUR

3 Bijbels met zilver
Resultaat: 70 EUR

2 Zilveren keelknopen, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

3 Zilveren lepels
Resultaat: 175 EUR

Drie zilveren lepels, 2 lepels, 925/000, MT.: H.Momm, Nijmegen, jl.: t:1878 en een lepel, 833/000, MT.: J.W.v.Sull, Geertruidenberg, jl.: K:1819. lengte 20,5 cm. Totaal ca 211 gram. In goede staat

Zilveren blaker+duimgreep
Resultaat: 45 EUR

Kristallen coupe met zilver
Startprijs 35 EUR

Armband Uno de 50
Startprijs 40 EUR

Lot zilver (5x)
Resultaat: 60 EUR

Zilveren doosje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren 835/000 doos met houten binnenkant en inscriptie '6 H.B.S. Juli-1950'. Gemerkt WBT Hoeting en Nederlandse herkeur. Afmeting: 9,5 x 8 cm. In goede staat.

Dekselcoupe met zilver
Startprijs 70 EUR

2x Kristallen coupe met zilver
Startprijs 70 EUR

Zilveren peper/zout strooier
Resultaat: 40 EUR

Djokja zilveren lepel & briefopener
Resultaat: 40 EUR

Tafelstuk met vaas met zilver
Startprijs 240 EUR

2x Kristal met zilver
Resultaat: 110 EUR

Kristallen koekschaal met zilver
Startprijs 45 EUR

Geslepen kristallen koekschaal met ruit- en waaier slijpsel. Voorzien van een 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Afmeting: ø 24 cm. Anno 1889. Reparatie aan beugel. In redelijke staat.

Lodereinfles met goud
Resultaat: 130 EUR

2 Karaffen met zilverwerk
Resultaat: 260 EUR

Zilveren miniatuur, Gouden koets
Resultaat: 55 EUR

2 Zilveren minaturen, Kinderwagen/spinnewiel
Resultaat: 55 EUR

Twee zilveren miniaturen, 925/000, een kinderwagen met parasol en een spinnewiel. MT.: Medusa Arezzo. 7x3x8cm en 4x3x6cm. Totaal ca 78 gram. In goede staat

4 Zilveren minaturen
Resultaat: 60 EUR

Antieke Russische zilveren jat
Startprijs 120 EUR

Antieke Russische zilveren jat, 84 zolotniks, 875/000, versierd met turkooisstenen en een opgesoldeerde pauw uit geelmetaal. 30 cm. ca 1880. ca 64 gram. In goede staat

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren visschep
Startprijs 100 EUR

Zilveren visschep, 800/000, met een gecontourneerde schep versierd met graveerwerk bevestigd aan een benen heft. 28 cm. rond 1880. In goede staat