Zilveren kinderbeker, 925/000, met ribbewerking en een oor. ca 48 gram. 10x7x7cm. Grof gegoten. vermoedelijk Pedro Duran. In goede staat
Fraaie zilveren druivenschaar, 833/000, met getorste bewerking en grepen met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:i1893. 15 cm. ca 86 gram. In zeer goede staat.
Twee antieke messen met zilverenheften, één met pistoolheft met figuren, bekroond met een hond, en een kleiner mes met bewerkt heft. 12-17cm. In goede staat
Antiek zakmes met zilveren heft, 833/000, gezaagd met bloemdecor en figuur. Aan één kant bij de aanzet gebroken. 9,5 cm. jl.: Q:1850. In redelijke staat.
Zeer fraaie 18e eeuwse reisset bestaande uit een mes met zilveren greep, een zilveren vleespriem, in een lederen schede versierd met zilverwerk. Samengesteld. 19 cm. In goede staat
Verzilverd bonbonmandje ovaal gezaagd model met floraal decor geplaatst op gekrulde pootjes, Hooijkaas, Schoonhoven. 18x10x9cm
Lot met 6 antieke zilveren lepels, 925/000, aan de achterzijde voorzien van een gravure van een familiewapen, deels afgesleten. Tevens opnieuw gekeurd. 20 cm. totaal ca 400 gram. In goede staat
Zes zilveren vorken, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor. 18 cm, MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ca 285 gram. Voorzien van monogramgravure. In goede staat