43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Divers zilveren bestek, 14 x
Resultaat: 175 EUR

Zilveren kinderbeker
Startprijs 50 EUR

Zilveren beker
Resultaat: 40 EUR

Zilveren kinderbeker, 925/000, met ribbewerking en een oor. ca 48 gram. 10x7x7cm. Grof gegoten. vermoedelijk Pedro Duran. In goede staat

Karaf met zilveren montuur
Startprijs 40 EUR

Zilveren riksja
Resultaat: 25 EUR

Zilver boekje Pompei
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vleesvork & olijfvorkjes
Startprijs 50 EUR

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 40 EUR

Fraaie zilveren druivenschaar, 833/000, met getorste bewerking en grepen met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:i1893. 15 cm. ca 86 gram. In zeer goede staat.

Zilveren naaischaar & naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

2 Zilveren messen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke messen met zilverenheften, één met pistoolheft met figuren, bekroond met een hond, en een kleiner mes met bewerkt heft. 12-17cm. In goede staat

Zilveren zakmes
Startprijs 60 EUR

Antiek zakmes met zilveren heft, 833/000, gezaagd met bloemdecor en figuur. Aan één kant bij de aanzet gebroken. 9,5 cm. jl.: Q:1850. In redelijke staat.

Zilveren beugeltas
Resultaat: 30 EUR

2 Zilveren bakjes
Startprijs 60 EUR

18e Eeuwse zilveren reisset
Resultaat: 160 EUR

Zeer fraaie 18e eeuwse reisset bestaande uit een mes met zilveren greep, een zilveren vleespriem, in een lederen schede versierd met zilverwerk. Samengesteld. 19 cm. In goede staat

Plated mandje
Resultaat: 40 EUR

Verzilverd bonbonmandje ovaal gezaagd model met floraal decor geplaatst op gekrulde pootjes, Hooijkaas, Schoonhoven. 18x10x9cm

Bijbel, zilver
Startprijs 35 EUR

Lot oud/antiek plated
Resultaat: 30 EUR

6 Zilveren lepels en 6 vorken begin 20e eeuw
Startprijs 400 EUR

6 Zilveren lepels en 6 vorken
Startprijs 290 EUR

Startprijs 440 EUR

6 Zilveren lepels en 6 vorken
Resultaat: 450 EUR

6 Zilveren lepels, 18e eeuw met familiewapen
Startprijs 375 EUR

Lot met 6 antieke zilveren lepels, 925/000, aan de achterzijde voorzien van een gravure van een familiewapen, deels afgesleten. Tevens opnieuw gekeurd. 20 cm. totaal ca 400 gram. In goede staat

6 Zilveren barokke vorken
Startprijs 200 EUR

Zes zilveren vorken, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor. 18 cm, MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ca 285 gram. Voorzien van monogramgravure. In goede staat

Zilver verguld bestek
Startprijs 40 EUR