Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

 

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
649 Resultaten
Kavel: 6000

Pablo Picasso, keramieken bord

Resultaat: 8.000 EUR

Pablo Picasso. Keramieken bord. 1881 - 1973. Gedateerd 25.9.53. (Picador) Torrero ter paard en stier (Corrida soleil) verso 98/100 edition Picasso Madoura + blindstempel Madoura Edition Picasso. Afmet...


Kavel: 6001

Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom

Resultaat: 425 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met origineel deksel en onderschaal. Floraal, goud decor met binnenin Heraldijk wapen. Chip onderschaal, verder goed. Afmeting: 17 x ø 25 cm. In goe...


Kavel: 6002

Oude Chinese porseleinen Magic Ball

Startprijs 1.450 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...


Kavel: 6003

Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel

Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.


Kavel: 6004

Kapitale 18e eeuwse Chinese Kang Xi Familie Verte schotel

Resultaat: 2.600 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte schotel met keizer te paard en figuren in berglandschap. Bodemmerk blad. Chips rand. Afmeting: ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6005

Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat: 450 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie, tuin en vogels op de kop vliegend decor. Kang Xi gemerkt. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, één chip. Afmeting: 7 x 12,5 ø cm. In goed...


Kavel: 6006

Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat: 600 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner + Familie Rose draken decors. Zes schotels, één beschadigd. Vier kopjes, één beschadigd. Afmeting: 5,5 - 8,5 ø cm. In redelijk/goede staat...


Kavel: 6007

Colenbrander Ram vaas Wildzang

Resultaat: 2.400 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Wildzang decor. Model nr.: 6. Afmeting: H 29 x ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6008

Paar Colenbrander Ram vazen 29

Resultaat: 1.800 EUR

Paar grote antieke Colenbrander Ram vazen. Arnhem-Holland. Schilder V.B. Model nr.: 29. Afmeting: 20,5 x ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6009

5x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat: 500 EUR

Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Kang Xi gemerkt. Twee kopjes chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: 8 - ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6010

Antieke Chinese bloempot

Resultaat: 900 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal, rotsen en vlinder decor. Circa 1920. Afmeting: 25 x ø 31 cm. In goede staat.


Kavel: 6011

2x Antieke Majolica bloempotten, 1915

Startprijs 250 EUR

Twee antieke Majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 18 x ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 6012

6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels

Resultaat: 800 EUR

Set Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. 18e Eeuw. Met boom decor, bodemmerk en lichtbruine glazuur. Bestaande uit: Zes koppen en vijf schotels. Waarvan vier kop en schotels gaaf zijn. Afmetin...


Kavel: 6013

6x Fam. Rose kop+schotels

Resultaat: 1.305 EUR

19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6014

Majolica pronk bokaal

Resultaat: 320 EUR

Zeer grote antieke Neo Renaissance/Historisme pronk bokaal met deksel. Voorzien van putti, ramskoppen en kariatiden. Minimale chip. Afmeting: 51 x ø 34 cm. In goede staat.


Kavel: 6015

Duits Meissen servies

Startprijs 450 EUR

Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.


Kavel: 6016

Colenbrander Ram vaas Schifty 3

Startprijs 700 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Schifting decor. Schilder WVH. Model nr.: 3. Afmeting: 29,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6017

Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas

Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas. Circa 1910. Ontwerp G.J.D. Offermans. Met lusterglazuur en vissen decoratie. Afmeting: 25 x ø 14 cm. In zeer goede staat!!


Kavel: 6018

Grote Delftse Fayence pronk dekselpot

Resultaat: 380 EUR

Grote Delftse Fayence pronk dekselpot met putti, en floraal/figuren decor. Circa 1880. Neo Renaissance. Gemerkt APK. Afmeting: 48 cm. In goede staat.


Kavel: 6019

Majolica zuil + bloempot

Resultaat: 300 EUR

Oude Majolica bloempot op zuil. Cassis kleur. Floraal decor. Afmeting: H 115 x ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 6020

Kapitale Delftse Fayence dekselvaas, 1930

Resultaat: 380 EUR

Kapitale Delftse Fayence dekselvaas. Octagonaal, floraal. Gemerkt Oud Delft Starre. Circa 1930. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 6021

Kapitale Delftse Fayence vaas

Resultaat: 375 EUR

Kapitale Delftse Fayence vaas. Circa 1930. Gemerkt Oud Delft. Schilder H.D.E. Octogonaal, floraal beschilderd. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 6022

18e Eeuwse druivenschotel

Resultaat: 305 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.


Kavel: 6023

3-Delig Porceleyne Fles kaststel

Resultaat: 150 EUR

Groot drie-delig Hollands Porceleyne Fles Fayence kaststel. Eén chip. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 36 - 52 cm. In redelijk/goede staat.