Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

 

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
126 Resultaten
Kavel: 5000

17e Eeuws houtgestoken beeld

Resultaat: 1.500 EUR

Groot 17e eeuws houtgestoken gepolychromeerd Heilig figuur. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5001

Japans figuur, Keizer Jimmu

Resultaat: 1.450 EUR

Japans figuur. Keizer Jimmu, Japan. 19e Eeuw. Compositie metaal. Keizer met boog en roofvogel. Breukje ophanging van zwaard. Afmeting: 70 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Beeld, R. Clark

Startprijs 2.700 EUR

Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...


Kavel: 5005

Oude/antieke bronzen boeddha

Startprijs 400 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Antieke bronzen strijdwagen

Resultaat: 550 EUR

Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

L. Madrassi, bronzen figuur

Resultaat: 950 EUR

Groot antiek Frans bronzen beeld. Gesigneerd. Titel: Zephir veillant la nature. Door Luca Madrassi. 1848 - 1919. Afmeting: 40 x 40 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Theo Germann, Naakte dame

Resultaat: 2.200 EUR

Groot bronzen tuinbeeld door Theo Germann. 1924 - . Titel: Ate. Naakte dame. Afmeting: H 139 cm. In goede staat.


Kavel: 5009

L. Spilliaert, Buste

Startprijs 950 EUR

Grote antieke bronzen buste door Leon Spilliart. 1881 - 1946. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

L. Spilliaert, Buste

Startprijs 950 EUR

Grote antieke bronzen buste door Leon Spilliaert. 1881 - 1946. Boeren meisje. Circa 1910. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

Antiek Frans bronzen figuur

Resultaat: 460 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Pierrot. Circa 1900. Ivoren gezicht? Natuurstenen basement. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

Chinees bronzen masker

Startprijs 140 EUR

Gesigneerd Chinees bronzen masker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Chinees bronzen beeld

Startprijs 240 EUR

Chinees bronzen figuur. Boeddha op Foo-hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 21 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

J. V. Vaerenbergh, Bronzen buste

Resultaat: 600 EUR

Grote bronzen Jugendstil damesbuste met titel ' Ere Nouvelle'. Door J.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 48 x 40 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Antiek bronzen figuur

Resultaat: 180 EUR

Antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Romein met kort zwaard. Afmeting: 11 x 14 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Grote metalen leeuw op basement

Resultaat: 180 EUR

Grote metalen leeuw met polychromie. Op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 45 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Oosters boeddha beeldje

Startprijs 70 EUR

Oud ijzeren Oosters boeddha beeldje. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

2x Oude bronzen boeddha figuren

Startprijs 100 EUR

Twee oude bronzen boeddha figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

18e-19e Eeuws houten figuur

Startprijs 450 EUR

18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha

Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

E. Picault, Antiek bronzen figuur

Startprijs 950 EUR

Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Antiek beeldje met ivoren gezicht, 1900

Startprijs 150 EUR

Gesigneerd antiek Frans notenhouten figuur met ivoren gezicht. Circa 1900. Gesigneerd G. Dillilay? Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5024

Oude Chinese bronzen vergulde boeddha

Resultaat: 650 EUR

Oude Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding op Foo-hond. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 26 x 22 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5025

Afrikaanse marmeren damesbuste

Startprijs 75 EUR

Afrikaanse marmeren damesbuste. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5026

Oude/antieke Quan Yin

Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke Chinese houtgestoken Quan Yin met rest polychromie. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.