Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote 19e Eeuwse Chinese kom
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: 9 x ø 29 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met figuren en landschap decor. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.

Antieke Chinese ghendi
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Tuit mist. Afmeting: 23 x ø 15 cm. In redelijke staat.

3x Chinese Capucijner kommen
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 75 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (13x)
Startprijs 75 EUR

Divers oud/antiek Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Rijstlepels, kommen, schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese sierschotel
Resultaat: 600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen diepe sierschotel met figuren en landschap decor. Afmeting: 7,5 x ø 39,3 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 850 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decors. Eén gaaf. Twee met chips. Eén met haarscheur. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 160 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige Kang Xi schotels met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Resultaat: 25 EUR

Drie-delig Imari porseleinen kaststel. Floraal. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein
Startprijs 45 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...

Keramieken paard
Resultaat: 25 EUR

Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Chinees/Japans bord
Resultaat: 160 EUR

Antiek Chinees/Japans Familie Rose bord. Met figuren met koets/hert/kraanvogels en goud decor. Bodemmerk. Eind 19e eeuw. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staat.

7-Delige Art Deco-stijl karafset
Startprijs 60 EUR

60-er Jaren Art Deco-stijl keramieken karafset met gekleurd glazuur. Bestaande uit schenkkaraf + zes bekers. Afmeting: H 10 - 33 cm. In goede staat.

Oude Chinese rechthoekige vaas
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur en bronskleurige figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 25 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Delftsblauwe brievenhouder
Resultaat: 60 EUR

Antieke Delftsblauwe Fayence brievenhouder. Circa 1900. Kroon gelijmd. Achterpoot/standaard gelijmd. Afmeting: 32 x 30 x 15 cm. In redelijke staat.

Grote Japanse Imari schotel ø 36 cm.
Startprijs 90 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari sierschotel met floraal decor. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.

3x Imari borden
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Twee borden haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met paarden in landschap decor. Bodemsymbool. Haarlijn + minimale chips. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In redelijke staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese dekselvaas
Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas in Kang Xi stijl. Met floraal/voorwerpen decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 30 x ø 11,3 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 40 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.

Lot Kutani porselein (divers) 27x
Resultaat: 150 EUR

Groot lot antiek Japans Kutani porselein. Onder andere: Petroleumlamp, servies, vazen, dekselpotten. Diverse merktekens. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotjes in landschappen. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 16 cm. In goede staat.