Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek Franse comtoise 3553
Antiek Franse comtoise

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse jachtklok, 1880 3538
Franse jachtklok, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Franse jachtklok 3587
Antieke Franse jachtklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Franse vuurvergulde pendule 3533
Antieke Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok 3523
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2x Antieke Schwarzwalder klokken 3667
2x Antieke Schwarzwalder klokken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 19e eeuw 3663
Engelse staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2-Gewichten regulateur 3670
2-Gewichten regulateur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude Duitse portaalklok 3668
Oude Duitse portaalklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3666
Friese staartklok

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bakelieten wandklok, 1940 3665
Bakelieten wandklok, 1940

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Romantische Franse pendule, 1860 3661
Romantische Franse pendule, 1860

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3660
Franse pendule, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule met porselein, 1860 3659
Antieke Franse pendule met porselein, 1860

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Franse messing tafelklok, 1880 3658
Antieke Franse messing tafelklok, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Mahonie bimbam regulateur, 1920 3638
Mahonie bimbam regulateur, 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke Amerikaanse regulateur, 1910 3628
Antieke Amerikaanse regulateur, 1910

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
7x Oude wekkers 3604
7x Oude wekkers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6x Antieke wekkers 3601
6x Antieke wekkers

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok, 1860 3597
Schwarzwalder klok, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schwarzwalder rozenklokje 3595
Schwarzwalder rozenklokje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Duitse staande klok, 1920 3590
Antieke Duitse staande klok, 1920

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Antieke regulateur 3579
Antieke regulateur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke klokjes 3578
5x Oude/antieke klokjes

Resultaat:

45 EUR