Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Set zilveren streeksieraden 204
Set zilveren streeksieraden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot gouden ringen 585
Lot gouden ringen

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Lot met diverse gouden sieraden 586
Lot met diverse gouden sieraden

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Lot sieraden 788
Lot sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Broche en tiara, zilver/verguld 89
Broche en tiara, zilver/verguld

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gouden ring agaat 971
Gouden ring agaat

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden armband met munten 958
Gouden armband met munten

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren broche met koraal 832
Zilveren broche met koraal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden horloge 827
Gouden horloge

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers 707
Gouden oorhangers

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Gouden ring 577
Gouden ring

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Granaat oorknoppen 435
Granaat oorknoppen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot lot sieraden 365
Groot lot sieraden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden jasseroncollier 330
Gouden jasseroncollier

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot sieraden 210
Lot sieraden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Brede gouden armband 32
Brede gouden armband

Resultaat:

925 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant, Cartier 11
Gouden ring met diamant, Cartier

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Gouden dameshorloge 972
Gouden dameshorloge

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gouden ring met camee 970
Gouden ring met camee

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren armband en ring 963
Zilveren armband en ring

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Zakhorloges 960
2 Zakhorloges

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 956
Gouden ring met diamant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden hanger met jade 935
Gouden hanger met jade

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Colliers van barnsteen 763
2 Colliers van barnsteen

Resultaat:

60 EUR