Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen 1241
Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt 1045
J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Vossenjacht 1466
Onduid. gesig., Vossenjacht

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam 1384
P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chris Soer, Boerenhuis met boerin en appelbloesem 1039
Chris Soer, Boerenhuis met boerin en appelbloesem

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Barbizon? Landschap met schaapskudde en herderin 1444
Barbizon? Landschap met schaapskudde en herderin

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren 1400
Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Russisch ikoon, Maria met kindje Jezus 1298
Russisch ikoon, Maria met kindje Jezus

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren 1269
Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Twee figuren bij mand 1409
Onduidelijk, Twee figuren bij mand

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen 1406
H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zeegezicht met boten 1386
Ongesigneerd, Zeegezicht met boten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Chung Giang, Deurportalen 1371
2x Chung Giang, Deurportalen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht 1368
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen 1304
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
R. David Digby, Opvliegende fazant 1296
R. David Digby, Opvliegende fazant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
G. de Bruin, Hollands havengezicht met platbodems 1281
G. de Bruin, Hollands havengezicht met platbodems

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H.K.O., Besneeuwd standsgezicht 1190
H.K.O., Besneeuwd standsgezicht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel 1166
W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten 1086
Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere 1077
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Herman Brood, Melkbus 1041
Herman Brood, Melkbus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1017
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe 1014
N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe

Resultaat:

440 EUR