Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antieke figuren, Paard + edelhert 5119
2x Antieke figuren, Paard + edelhert

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Boeddha figuren 5099
3x Boeddha figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
19e Eeuws figuur, Zittende vrouw 5077
19e Eeuws figuur, Zittende vrouw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese bronzen boeddha 5045
Chinese bronzen boeddha

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek beeld Napoleon Bonaparte, 1900 5129
Antiek beeld Napoleon Bonaparte, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Boeddha figuren 5098
2x Boeddha figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd 5087
Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur 5046
Chinees bronzen figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese bronzen boeddha 5039
Chinese bronzen boeddha

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Theo Germann, Naakte dame 5008
Theo Germann, Naakte dame

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Antieke marmeren buste 5123
Antieke marmeren buste

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi 5120
18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oude Bronzen boeddha 5118
Oude Bronzen boeddha

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Beelden (naar Rodin) 5115
2x Beelden (naar Rodin)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen adelaar 5111
Bronzen adelaar

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Naakte vrouw en man 5104
Bronzen sculptuur, Naakte vrouw en man

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek figuur, Dichter Milton 5103
Antiek figuur, Dichter Milton

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Boeddha figuren 5097
2x Boeddha figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Boeddhabeeld 5096
Boeddhabeeld

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Groot boeddhabeeld 5094
Groot boeddhabeeld

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke damesbustes, 1910 5091
2x Antieke damesbustes, 1910

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen Jugendstil-stijl figuur 5083
Bronzen Jugendstil-stijl figuur

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke bronzen beeldjes 5080
2x Oude/antieke bronzen beeldjes

Resultaat:

75 EUR

Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy 5079
Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy
Startprijs 550 EUR