Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude schoolklok 3650
Oude schoolklok
Startprijs 25 EUR
Oude zadeltas wekker 3592
Oude zadeltas wekker
Startprijs 30 EUR
7x Oude wekkers 3593
7x Oude wekkers
Startprijs 30 EUR
6x Oude wekkers 3602
6x Oude wekkers
Startprijs 30 EUR
7x Oude wekkers 3608
7x Oude wekkers
Startprijs 30 EUR
Oude Ruhla schaakklok 3611
Oude Ruhla schaakklok
Startprijs 30 EUR
Antieke Kienzle schoolklok, 1920 3648
Antieke Kienzle schoolklok, 1920
Startprijs 30 EUR
Antieke Pfeilkreuz schoolklok, 1930 3649
Antieke Pfeilkreuz schoolklok, 1930
Startprijs 30 EUR
12x Oude wekkers 3612
12x Oude wekkers
Startprijs 35 EUR
Antieke Franse marmeren pendule 3586
Antieke Franse marmeren pendule
Startprijs 50 EUR
2x Oude pubklok 3644
2x Oude pubklok
Startprijs 50 EUR
Pfeilkreuz tafelklok, 1900 3569
Pfeilkreuz tafelklok, 1900
Startprijs 60 EUR
Antieke pubklok, 1920 3625
Antieke pubklok, 1920
Startprijs 60 EUR
Friese staartklok 3600
Friese staartklok
Startprijs 80 EUR
Zeldzaam platelen klokje 1915 3510
Zeldzaam platelen klokje 1915
Startprijs 100 EUR
Miniatuur Friese staartklok 3583
Miniatuur Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Jugendstil tafelklok, 1915 3621
Jugendstil tafelklok, 1915
Startprijs 115 EUR
Oude massing reiswekker 3571
Oude massing reiswekker
Startprijs 150 EUR
3-Delig Frans pendule stel 3671
3-Delig Frans pendule stel
Startprijs 160 EUR
Antieke Franse glaspendule, 1880 3548
Antieke Franse glaspendule, 1880
Startprijs 175 EUR
Franse Carrara pendule, 1870 3635
Franse Carrara pendule, 1870
Startprijs 180 EUR
19e Eeuwse Franse kolomklok 3565
19e Eeuwse Franse kolomklok
Startprijs 200 EUR
Antiek Lenzkirch klokje, 1890 3568
Antiek Lenzkirch klokje, 1890
Startprijs 200 EUR
Franse St. Marti pendule 3633
Franse St. Marti pendule
Startprijs 200 EUR