Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Collier met turkoois 677
Collier met turkoois
Startprijs 25 EUR
Lot zilveren sieraden 964
Lot zilveren sieraden
Startprijs 25 EUR
Zinzi collier en armbanden met los slot 308
Zinzi collier en armbanden met los slot
Startprijs 35 EUR
Zilveren manchetknopen, barnsteen 405
Zilveren manchetknopen, barnsteen
Startprijs 35 EUR
Carneool collier 413
Carneool collier
Startprijs 35 EUR
2 Hangers van jade 709
2 Hangers van jade
Startprijs 35 EUR
Zilveren armband Mexico 759
Zilveren armband Mexico
Startprijs 35 EUR
Zilver vergulde armband met zirconia's 787
Zilver vergulde armband met zirconia's
Startprijs 35 EUR
Lot edelstenen kralen 834
Lot edelstenen kralen
Startprijs 35 EUR
Zilveren broche met ringagaat 107
Zilveren broche met ringagaat
Startprijs 40 EUR
Zilveren collier met hanger met bot 211
Zilveren collier met hanger met bot
Startprijs 40 EUR
Oorhangers met zirconia 284
Oorhangers met zirconia
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband 454
Zilveren armband
Startprijs 40 EUR
Grote hanger met camee 576
Grote hanger met camee
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband met malachiet 607
Zilveren armband met malachiet
Startprijs 40 EUR
2 Zilveren medaillons 653
2 Zilveren medaillons
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband 809
Zilveren armband
Startprijs 40 EUR
Zilveren sieraden, 3x 811
Zilveren sieraden, 3x
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband met granaat 812
Zilveren armband met granaat
Startprijs 40 EUR
Zilveren choker en ring met agaat 833
Zilveren choker en ring met agaat
Startprijs 40 EUR
Buddha-to-buddha ring zilver 912
Buddha-to-buddha ring zilver
Startprijs 40 EUR
Buddha-to-buddha ring zilver 913
Buddha-to-buddha ring zilver
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband 207
Zilveren armband
Startprijs 45 EUR
Collier en armband met bloedkoraal 689
Collier en armband met bloedkoraal
Startprijs 45 EUR