43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Plazuid Gouda theeservies 6331
Plazuid Gouda theeservies
Startprijs 20 EUR
2x Imari kastkommen 6626
2x Imari kastkommen
Startprijs 25 EUR
4x Antieke Satsuma sierborden 6638
4x Antieke Satsuma sierborden
Startprijs 25 EUR
9x Delfts blauwe Fayence 6220
9x Delfts blauwe Fayence
Startprijs 30 EUR
Delfts blauw miniatuur kaststel 6225
Delfts blauw miniatuur kaststel
Startprijs 30 EUR
4-Delig antiek miniatuur kaststel 6393
4-Delig antiek miniatuur kaststel
Startprijs 30 EUR
2x Familie Verte borden 6477
2x Familie Verte borden
Startprijs 30 EUR
2x Keramiek, Vaas/bierpul 6586
2x Keramiek, Vaas/bierpul
Startprijs 30 EUR
3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen 6627
3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Startprijs 30 EUR
4x Antiek Chinees porselein 6632
4x Antiek Chinees porselein
Startprijs 30 EUR
Mosa servies (wit) 6635
Mosa servies (wit)
Startprijs 30 EUR
3x Ingelijst Chinees porselein 6595
3x Ingelijst Chinees porselein
Startprijs 35 EUR
2x Antiek porselein 6124
2x Antiek porselein
Startprijs 40 EUR
Lot Engels keramiek (4x) 6130
Lot Engels keramiek (4x)
Startprijs 40 EUR
2x Antiek Delfts Fayence, 1930 6224
2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Startprijs 40 EUR
6x Oud/antiek Chinees porselein 6396
6x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Lot Chinese bloempotjes 6397
Lot Chinese bloempotjes
Startprijs 40 EUR
11x Chinees porselein 6404
11x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Antieke bierpul (aardewerk) 6434
Antieke bierpul (aardewerk)
Startprijs 40 EUR
5x Japans porselein 6481
5x Japans porselein
Startprijs 40 EUR
2x Chinese vazen 6548
2x Chinese vazen
Startprijs 40 EUR
3x Antieke tazza's 6569
3x Antieke tazza's
Startprijs 40 EUR
6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915 6577
6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915
Startprijs 40 EUR
6x Duits porselein 6578
6x Duits porselein
Startprijs 40 EUR