43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Bouilleklok + console, 19e eeuw 3546
Bouilleklok + console, 19e eeuw

2.000 EUR

Vuurvergulde Franse pendule 3502
Vuurvergulde Franse pendule

1.400 EUR

18e Eeuwse Louis Seize pendule 3519
18e Eeuwse Louis Seize pendule

1.200 EUR

Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880 3503
Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880

1.000 EUR

Mooie lyra pendule, 1830 3524
Mooie lyra pendule, 1830

900 EUR

Vergulde Atmos klok + carry case 3511
Vergulde Atmos klok + carry case

850 EUR

Antieke Empire staande klok 3642
Antieke Empire staande klok

800 EUR

Franse vuurvergulde miniatuur pendule 3639
Franse vuurvergulde miniatuur pendule

775 EUR

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok 3523
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok

750 EUR

Franse Charles Dix pendule 3512
Franse Charles Dix pendule

700 EUR

Bronzen Türmchen Uhr, 1880 3529
Bronzen Türmchen Uhr, 1880

700 EUR

19e Eeuwse Franse pendule 3513
19e Eeuwse Franse pendule

650 EUR

Vuurvergulde officiersklok 3652
Vuurvergulde officiersklok

600 EUR

3-Gewichts regulateur, 1890 3517
3-Gewichts regulateur, 1890

550 EUR

Vergulde lyra pendule 3653
Vergulde lyra pendule

550 EUR

18e Eeuwse A'damse tafelklok 3514
18e Eeuwse A'damse tafelklok

500 EUR

Antieke Friese staartklok met dubbele kap 3539
Antieke Friese staartklok met dubbele kap

425 EUR

2-Delige Franse console pendule 3508
2-Delige Franse console pendule

400 EUR

4x Franse kolompendules 3567
4x Franse kolompendules

400 EUR

Franse pendule, 1850 3518
Franse pendule, 1850

390 EUR

Franse boulle pendule, 1890 3543
Franse boulle pendule, 1890

375 EUR

Cloisonne pendule 3527
Cloisonne pendule

300 EUR

Empire pendule met marmer 3654
Empire pendule met marmer

300 EUR

Antieke Franse tafelklok, 1880 3534
Antieke Franse tafelklok, 1880

280 EUR