Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kist met Pauillac wijn, 1982
Resultaat: 750 EUR

Kist rode wijn. 1982. Pauillac. Gesloten. Afmeting: 33 x 50 x 19 cm. In goede staat.

8x Diverse flessen met port
Resultaat: 275 EUR

Acht maal diverse flessen port. Bestaande uit: Kopke Quinta Lobata. Porto Kopke Colheita 1977. Kopke Quinta Sao Louiz 1990. Croft Vintage 1977. Kopke port 1974. Porto Kopke Colheita 1977. Porto Souza ...

5x Oude flessen Vieux Calvados
Resultaat: 95 EUR

Vijf oude flessen met Vieux Calvados. Michel Beucher. Afmeting: 30 x ø 7,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Eisenloeffel kandelaar, 1915
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame messing Eisenloeffel kaarskandelaar. Circa 1915. Afmeting: H 37,6 cm. In goede staat.

Oude Heineken lichtreclame
Resultaat: 100 EUR

Oude Heineken Bier lichtreclame uit de 60-er jaren. Afmeting: ø 26 x 9 cm. In goede staat.

Mont Blanc pen in cassette
Resultaat: 75 EUR

Montblanc pen in cassette, model Chopin in het rood met goldplated clip en ringen. In originele doos en certificaat. Vulling ontbreekt.

Antieke schildpad spiegel
Resultaat: 550 EUR

Vroege antieke geeboniseerde spiegel met schildpad belijmd. Kleine restauraties. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

2x Messing kandelaren
Resultaat: 45 EUR

Twee grote decoratieve messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 -73 cm. In goede staat.

Antiek specerijen kastje
Resultaat: 110 EUR

Antiek Hollands Jugendstil specerijenkastje met keramieken lades. Circa 1915. Afmeting: 45 x 60 x 20 cm. In goede staat.

Lot Chinese figuren (13x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van dertien diverse oude Chinese figuren. Kunststof gegoten. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

Lot emaille voorraadblikken (13x)
Resultaat: 75 EUR

Lot oude/antieke geëmailleerde voorraadbussen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

2x Voor-oorlogs missie spaarpotten
Resultaat: 140 EUR

Twee vooroorlogse gepolychromeerde gipsen missie spaarpotten met bewegend hoofd na muntinworp. Afmeting; 39 - 35 cm. In goede staat.

5x Miniatuur schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Vijf miniatuur schilderijen met parelmoer + been. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

4x Oude schilderij verlichting
Resultaat: 30 EUR

Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke dekseldozen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Resultaat: 270 EUR

Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote tuinvazen
Resultaat: 130 EUR

Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.

Inktstel+weegschaal
Resultaat: 80 EUR

Antiek tinnen inktstel in Louis Seize-stijl met daarop briefweegschaal gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Antieke ivoren Quan Yin
Resultaat: 65 EUR

Antieke Chinese ivoren Quan Yin op lotusbloem. Circa 1900. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

PDSA Collecte spaarpot
Resultaat: 160 EUR

Grote compositie PDSA collecte spaarpot. Gepolychromeerd. Circa 1930 - 1950. In goede staat.

Lot antieke naai-necessaires (7x)
Resultaat: 45 EUR

Lot antieke naai-necessaires. Onder andere: Been, hoorn en parelmoer. Aantal: 7. Afmeting: 2 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Frans erotisch boekje
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuws Frans antiquarisch erotisch boekje. L'escole des Filles ou La Philosophie des dames. Tome Premier. Met erotische gravures. Afmeting: 16 x 10,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot blik met reclame
Resultaat: 280 EUR

Groot lot blik met reclame. Hoofdzakelijk collectebussen, missiebussen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl wandkandelaren
Resultaat: 125 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren, deels gebruneerd. Afmeting: 36 cm. In goede staat.