19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gotische-stijl kist met snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 60 x 42 x 99 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse eiken vitrinekast met fruitdecor en leeuwenkoppen. Circa 1870. Afmeting: 142 x 80 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse eikenhouten jachtkast met wildvoorstellingen. Handgesneden + getorste zuilen. Vijf deuren, twee lades. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 232 x 148 x 53 cm. In goede staat.
Mooie Engelse Gateleg klaptafel van massief mahoniehout. Poten op rolwieltjes. Afmeting: 73 x 90 x 30/105 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken Mechelse schrijftafel met dolfijnen, fratzen, leeuwenkoppen en lade. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 78 x 110 x 73 cm. In goede staat.
Zes antieke Franse Neo Renaissance eikenhouten gestoken stoelen met vlechtwerk. Fratsen en ranken op de poten. Circa 1880. Afmeting: 122 x 48 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Oudere restauraties. Afmeting: 72 x 115 cm. In redelijke staat.
Vier antieke notenhouten Rococo-stijl stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 92 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese roodlak stoelen met figuren voorstelling. Twee stoelen voorzien van lades. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 41 x 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten armleun voltaires met goede moderne stoffering. Louis Philippe. Afmeting: 100 x 70 x 81 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten tafel met twee lades en intarsia piramide fineer op blad. Circa 1890. Afmeting: 72 x 61 x 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel met snij en stucwerk. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 157 x B 64 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit speeltafel met snijwerk. Circa 1890. Afmeting: 77 x 82 x 98 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance één-deurs kussenkast met bolpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Gründerzeit naaitafel met wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 40 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten uitneembare boeren Gründerzeit kast met halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 224 x 65 x 177 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffonnier ladenkast. Met origineel ringbeslag. Afmeting: 160 x 107 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi mahoniehouten binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 177 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Neo Renaissance kussenkast met getorste Korinthische zuilen, ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Met lades en schappen. Afmeting: 205 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Antieke twee-delige Engelse mahoniehouten boeken-vitrinekast. Circa 1900. Afmeting: 185 x 104 x 30 cm. In goede staat.