18e Eeuwse landkaart 'De Velouwe, het laeste vierdeel van Gelderlandt'. Afmeting: H 26 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Figuren bij waterval en vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Donkerste is beschadigd. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 16e - 17e eeuwse gravures. Stadsplattegronden Coevorden. Uiterst zeldzaam. Eén maal Anno Domini 7 May 1594, belegering Coevorden/Steewyck. Eén maal belegering Coevorden. Afmeting: 26 - 32 cm. In ...
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Belgisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 35 cm. In goede staat.
Jan Sirks. 1885 - 1938. Havengezicht met stoomboten Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Johannes Jacobus van der Stap. 1874 - 1940. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Verso A.J.C. Manuel kunstschilder. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.
Th. Hekker. 1933. 1880 - 1959. Stilleven met mand en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
van Eyck. Duitse School. Duitse jager. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.
Keppels. Circa 1930. Dorpsgezicht met doorkijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeilboot bij branding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In goede staat.
L.H. v.d. Braak. 1856. Boerenfamilie voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 29 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtsnede of aquarel. Decor van bloesemtakken met tekst en stempels. Houtsnede/aquarel op papier. Afmeting: H 39 x B 43 cm. In goede staat.
Leo Grijseels. 21e Eeuw. Haags stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.
Verso Eyck. Circa 1950. Stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Diverse voorstellingen. Afmeting: H 35 x 23 cm. In goede staat.
J. ten Cate. Circa 1920. Landschap met boerderij, windmolen en boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Rivier de Dinkel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.