Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Modelauto's 2631
2 Modelauto's
Geen vanafprijs
Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 2538
Autoart Millenium 2006 Lexus GS430
Geen vanafprijs
Verkocht
2 Houten modelboten 2542
2 Houten modelboten

Resultaat:

20 EUR

Jumeau, Nr. 5 2553
Jumeau, Nr. 5
Geen vanafprijs
Verkocht
5 Speeldozen 2566
5 Speeldozen

Resultaat:

5 EUR

3 Poppenserviesjes 2572
3 Poppenserviesjes
Geen vanafprijs
Pop met porseleinen buste 2578
Pop met porseleinen buste
Geen vanafprijs
Verkocht
Schuco Classic Examico 4001 2625
Schuco Classic Examico 4001

Resultaat:

25 EUR

Houten groen bedje 2636
Houten groen bedje
Startprijs 15 EUR
Blikken trein 2525
Blikken trein
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Mini Cooper 2549
Mini Cooper

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Popje met wiegje 2550
Popje met wiegje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Oude teddybeer 2626
Oude teddybeer

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Platen van kinderspelen 2640
3 Platen van kinderspelen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Spinnewiel 2647
Spinnewiel

Resultaat:

20 EUR

Fleischmann 7968 2567
Fleischmann 7968
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Ingelijst papieren jurkje 2617
Ingelijst papieren jurkje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
12 Receptkaarten, Dr. Oetker 2558
12 Receptkaarten, Dr. Oetker

Resultaat:

30 EUR

Locomotief Zwart 2526
Locomotief Zwart
Startprijs 35 EUR
Locomotief rood 2527
Locomotief rood
Startprijs 35 EUR
Blikken auto 2516
Blikken auto
Startprijs 40 EUR
Poppenservies met doos 2532
Poppenservies met doos
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Poppenwagen 2510
Poppenwagen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Doos diversen 2520
Doos diversen

Resultaat:

100 EUR