05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

Kom 2012
Kom

27 EUR

Rode wijn 1975 Closvalentin 6x 2013
Rode wijn 1975 Closvalentin 6x

35 EUR

Vijzel 2030
Vijzel
Geen vanafprijs
Theepotje 2032
Theepotje
Geen vanafprijs
Petroleumlamp 2069
Petroleumlamp

20 EUR

Picknickmandje 2081
Picknickmandje

15 EUR

Cloisonne vaas 2083
Cloisonne vaas

20 EUR

2 Windlichten 2085
2 Windlichten

25 EUR

Tafelschuif Art Deco 2089
Tafelschuif Art Deco
Geen vanafprijs
Gietijzeren voorstelling laatste avondmaal 2102
Gietijzeren voorstelling laatste avondmaal
Geen vanafprijs
Staande koperen asbak 2105
Staande koperen asbak
Geen vanafprijs
Weerstation 20e eeuw 2107
Weerstation 20e eeuw

10 EUR

Kraantjeskan 2111
Kraantjeskan
Geen vanafprijs
Huisrelikwie, Jezus aan kruis 2115
Huisrelikwie, Jezus aan kruis

35 EUR

Bruin lederen reiskoffer 2117
Bruin lederen reiskoffer
Geen vanafprijs
Oude bijbel 18e eeuw 2135
Oude bijbel 18e eeuw
Geen vanafprijs
Lourdes speeldoos + cassette 2137
Lourdes speeldoos + cassette
Geen vanafprijs
Opgezette vos 2143
Opgezette vos

25 EUR

2 Beelden 2148
2 Beelden
Geen vanafprijs
3 Carbid lampen 2152
3 Carbid lampen

15 EUR

Doos diversen 2173
Doos diversen

10 EUR

Duivenklok 2174
Duivenklok

15 EUR

Citer, instrument 2263
Citer, instrument

20 EUR

3 Vergulde brillen 2191
3 Vergulde brillen

40 EUR