05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

C.L. Freund 1086
C.L. Freund
Geen vanafprijs
Stilleven, J.H.J. Halink 1092
Stilleven, J.H.J. Halink

30 EUR

C. Spies 1181
C. Spies
Geen vanafprijs
C. Spies 1182
C. Spies
Geen vanafprijs
Sabin 1228
Sabin

120 EUR

Aqaurel, boerenhoeve 1260
Aqaurel, boerenhoeve
Geen vanafprijs
Paul Burgers, olieverf op doek 1323
Paul Burgers, olieverf op doek
Geen vanafprijs
Aquarel, naar Louis Apol 1326
Aquarel, naar Louis Apol

40 EUR

2 Prenten en een schilderijtje 1356
2 Prenten en een schilderijtje
Geen vanafprijs
Schilderij, watermolen 1362
Schilderij, watermolen
Geen vanafprijs
Jaap Nefkens 1366
Jaap Nefkens
Geen vanafprijs
H.P. van Eck 1377
H.P. van Eck
Geen vanafprijs
H.P. van Eck 1379
H.P. van Eck

300 EUR

Ongesigneerd 1381
Ongesigneerd

150 EUR

W. Kalshofen, stilleven 1383
W. Kalshofen, stilleven

75 EUR

J. Pieneman 1384
J. Pieneman

65 EUR

Stilleven 50-er jaren 1385
Stilleven 50-er jaren
Geen vanafprijs
2 Aquarellen 1386
2 Aquarellen
Geen vanafprijs
Schmidt, aquarel 1391
Schmidt, aquarel

25 EUR

Slager Jr. 1393
Slager Jr.
Geen vanafprijs
Pabst 1397
Pabst

80 EUR

Rodenburg 1401
Rodenburg

40 EUR

Hanton1928 1402
Hanton1928
Geen vanafprijs
W. Bosman, landschap met boerderij 1430
W. Bosman, landschap met boerderij
Geen vanafprijs