Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren rammelaar met ketting
Resultaat: 1.500 EUR

Leuke antiek zilveren rammelaar met fluitje Hollands gekeurd met makersstempel 835/000 52gr. Cond.: U

Zilveren cassette met bestek
Resultaat: 750 EUR

Bestek in koffer. Hollands 835/000 gekeurd. 12 grote lepels, 11 grote vorken, 8 normale lepels, 10 vorkjes en 1 botermesje. Totaal 2361gr. Alles aan de onderkant gemonogrammeerd E.W.

2 Ampullen
Resultaat: 600 EUR

2 Antiek Hollands zilveren ampullen. Maker: Meers, Bernardus Johannes , Hengelo/Oldenzaal 1830-1868 835/000 194gr. 10cm.

Zilveren koffie-thee servies
Resultaat: 550 EUR

Mooi zwaar 4-delig Engels servies rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000, Sheffield 1946. Maker : Walker & Hall. Totaal 2039gr. Cond.: U

2 Kandelaars
Resultaat: 400 EUR

Mooie zilveren set kandelaars met getrommelde voet 925/000 592 gr. 21xø12cm. Cond.: U

Zilveren rammelaar met ketting
Resultaat: 380 EUR

Mooi antiek Biedermeier Hollandse zilveren rammelaar aan ketting met fluitje 835/000 65gr. Cond.: U

Gero bestekkoffer
Resultaat: 300 EUR

Compleet 12-persoons silver plated bestek van Gero in originele casette. 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, vleesvork, vleesmes, a...

3 Delen zilver
Resultaat: 300 EUR

3-Delig Engels zilveren servies in Queen-Anne stijl, Brimingham 1911. 820gr. Cond.: G

Zilveren doos
Resultaat: 300 EUR

Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.

Zilveren sla-tang
Resultaat: 250 EUR

Grote zilveren Biedermeier Hollands zilveren sla-tang. Maker: Baksteen, Willem & Cornelis Johannes Middendorp 1861-1889 835/000 Cond.: G

Tas met zilveren beugel en haak
Resultaat: 250 EUR

Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G

Tas met zilveren beugel en haak
Resultaat: 240 EUR

Mooi gegraveerde Hollands zilveren papegaaibeugeltas1855 met Hollands zilveren tasbeugelhaak. Mooi gegraveerd 835/000 210gr. 14cm. Achterkant beugel is gerestaureerd. Cond.: G

Kristallen theebus met zilveren deksel
Resultaat: 225 EUR

Antiek kristallen theebus met zilveren deksel 10x7,5x10cm. 835/000 Cond.: U

Zilveren trekpotje
Resultaat: 180 EUR

Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.

Zilveren stokbalansje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren stokbalansje (weegschaaltje) op marmeren voetje, Hollands gekeurd ca. 1930 H.: 17cm. Cond.: G

Doos met zilveren bestek
Resultaat: 150 EUR

Doos met 6 zilveren lepels en 1 vork 835/000 in originele foudraal. Lepels en vork hebben allemaal een kinderhoofdje in de steel, mooie kwaliteit 14x3,5cm. Cond.: U

Zilveren suikerpot
Resultaat: 120 EUR

Zilveren suikerpot ca. 1970 925/000 9xø8,5cm. 281 gr.

2 Vorkjes en 2 suikerschep
Resultaat: 115 EUR

2 Zilveren vorkjes en 2 zilveren suikerschepjes met agaten heften 835/000 Cond.: U

Kristallen fruitschaal
Resultaat: 110 EUR

Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U

Antieke pillendoos
Resultaat: 110 EUR

Mooi antiek zilveren pillendoosje 835/000 46gr. Cond.: U

Kristallen loddereinflesje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje

Draadzilveren poppenset
Resultaat: 100 EUR

Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G

Zilveren roomkannetje
Resultaat: 95 EUR

Antiek Hollands zilveren roomkannetje, boven en onder voorzien van een parelrandje. Maker: Benten&Zonen 1883 835/000 134gr.

10 Delen zilver
Resultaat: 90 EUR

10 Delen zilver waarvan; 8x zilveren dessertlepels model Haags lofje 835/000 13,5cm., een grote lepel en een vork 835/000. Totaal 317gr. Vork is scheef afgesleten.

Kristallen fruitschaal,zilveren rand
Resultaat: 80 EUR

Schitterende kristallen fruitschaal met zilveren voet en rand 835/000 Cond.: U

Jugendstil vaas
Resultaat: 80 EUR

Zilver overlay glazen vaas ca. 1900. Neoclassicisme 31xø13cm. Cond.: G

Diverse Nederlandse munten
Resultaat: 80 EUR

Diverse Nederlandse munten o.a; 1x zilveren 50G 1998, 1x zilveren 50G 1984, 1x zilveren 50G 1995, 4x zilveren 10G 1970, 1970, 1973, 1995. 3x 2,5G, 18x 1G, 1x grote buitenlandse munt, 1x Munt gemaakt a...

Karaf met zilveren stop en beugel
Resultaat: 75 EUR

Karaf met zilveren stop en beugel

Zilveren fotolijst
Resultaat: 75 EUR

Grote zilveren fotolijst met parelrandje 925/000 22,5x17,5cm.

Grote zilveren fotolijst
Resultaat: 75 EUR

Grote zilveren fotolijst 925/000 22,5x17,5cm.

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 70 EUR

Leuk klein zilveren pillendoosje 800/000 16gr. Cond.: U

2 Zilveren kaarsenstandaards
Resultaat: 70 EUR

2 Zilveren strakke kaarsenstandaards 925/000 7,8cm. Cond.: U

Zilveren koekjestang 1929
Resultaat: 70 EUR

Zilveren koekjestang 1929, met molentjes aan de zijkanten met draaibare wieken.108 gr.L.17 cm.

Silver-plated kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote silver-plated barok kandelaar. Heeft wel diverse keuren in de voet 20e eeuw 33xø16cm. Cond.: G

2 Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 60 EUR

2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 3 gebogen leeuwenpootjes 835/000 60gr. Cond.: U

Zilveren houder + 5 onderzetters
Resultaat: 55 EUR

Mooie zilveren houder met daarin 5 onderzetters met zilveren rand 925/000,166 gr. Cond.: U

Zilveren lepel + vork
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren gembervork 1888 835/000. Maker: Kemper & Zonen , Fam J.M. van Voorschoten 1858/1924. Hollands zilveren taartschep 1931 835/000. Cond.: U Gewicht samen 90gr.

Vlalepel
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren vlalepel 835/000 76gr. 20x7cm. Cond.: G

Zilveren tashaak
Resultaat: 45 EUR

Zilveren Hollandse tashaak met Hollands tafereel 835/000 49gr.

4x Zilveren miniatuur
Resultaat: 45 EUR

4 Zilveren miniaturen. Oude auto, tafeltje, jongetje en ambachtslieden. 33gr.

Silverplated kandelaar
Resultaat: 45 EUR

Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G

2 Sauslepels
Resultaat: 40 EUR

2 Strakke zilveren sauslepels (juslepels) Hollands gekeurd 835/000 155gr. 17cm. Cond.: G

Krultang, deels zilver
Resultaat: 40 EUR

Zilveren veterhaak en handschoenenoprekker/krultang 835/000 Cond.: U

3 Vorken
Resultaat: 40 EUR

3 Hollands gekeurde zilveren zuurvorkjes 835/000 121gr. 1x Grote zuurvork 23,5cm. 2x Kleinere zuurvork 14cm. Cond.: G

Zilveren theezeefje
Resultaat: 35 EUR

Leuk Biedermeier zilveren theezeefje835/000 12gr. Cond.: U

Theezeef met bakje
Resultaat: 30 EUR

Theezeef met Hollands zilveren lekbakje 835/000 34gr. Cond.: G

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

12 Antiek zilveren koffielepeltjes, mooi bewerkt en gemerkt, 835/000 84gr. 6,3x2x0,5cm. Cond.: G

Zilveren kaasschaaf
Resultaat: 30 EUR

Leuke Hollandse zilveren kaasschaaf met zilveren Art Deco heft 1930. 835/000 Cond.: U

Silver plated kopje en 13 zilv. lepels
Resultaat: 30 EUR

Silver plated suikerpot (Cond.: S) met 13 zilveren lepeltjes (Cond.: G) 20e eeuw.

4 Delen zilver/verzilverde
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 4 delen zilver en/of verzilverd. 2 Beursjes, aansteker en parfumflesje.

Zilveren botermes + parfumflesje
Resultaat: 30 EUR

Djokja zilveren botermes (21x2,5x2cm.) en parfumflesje (7x2,5x3cm.) (Azië) 20e eeuw. Cond.: G

Zilveren naaldenkokertje
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren naaldenkokertje 20e eeuw, gegraveerd 6x1x0,5cm. Cond.: R

8 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 25 EUR

8 Antiek Hollandse zilveren lepeltjes, mooi gegraveerd. 835/000 57gr. Cond.: R

Verzilverd roomstel
Resultaat: 25 EUR

Verzilverd roomstelletje. Schaaltje met de lepel hangend in het hengseltje 70-er jaren. 19x11,5x9cm. Cond.: G

Verzilverd pillendoosje
Resultaat: 25 EUR

Leuk silver plated pillendoosje ø6cm.

Silver plated roomstelletje + lepels
Resultaat: 25 EUR

Silver plated roomstelletje met 6 lepeltjes. Allen van Gero zilver en gehamerd 20e eeuw. Dienblad: 24cm. Cond.: G

Zilveren bakje
Resultaat: 25 EUR

Holland zilveren bakje 33gr. ø10cm.

Plated schaal
Resultaat: 25 EUR

Plated fruitschaal 20e eeuw. Design Fink Duitsland 30x30x5,5cm. Cond.: G

Zilveren suikertang
Resultaat: 20 EUR

Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U

Ovaal tablet
Resultaat: 10 EUR

Grote ovaal zilverplated schotel Holland, midden 20e eeuw 42x29cm. Cond.: G

2 Kandelaars silver plated
Resultaat: 10 EUR

2 Kandelaars silver plated

Doosje munten
Resultaat: 10 EUR

Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05