Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Dubbelloops, penvuur
Resultaat: 500 EUR

Prachtig gegraveerde dubbelloops penvuurgeweer 19e eeuw. Gemerkt Victor Collette Liege met mahonie kolf 118x21x6cm. Cond.: U

Saxofoon
Resultaat: 350 EUR

Oude verzilverde saxofoon in koffer 30-er jaren uit U.S.A. Van maker C.G. Conn. LTD. Elkhart. IND. Met nota van 2002 van € 2.000,- Cond.: U

Het leven en bedrijf Michiel de Ruiter
Resultaat: 300 EUR

Antiek boek over het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruijter. beschreven door Gerard Brant anno 1691. Boek heeft nog de originele perkamenten kaft.

Grote kerstgroep
Resultaat: 230 EUR

Grote kerstgroep met kerststal bestaande uit grote gipsen beelden gemaakt in 1936. Jozef, Maria, Jezus, Os & Ezel, 3 koningen, 3 schaapsherders met 11 schapen en een hond, kameel en kamelendrijver en ...

Opgezette ree
Resultaat: 225 EUR

Opgezette ree, mooi geprepareerd 64x30x25cm. Cond.: U

Penvuur revolver
Resultaat: 225 EUR

Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw met geëboniseerde kolf. Ongemerkt, vermoedelijk Amerikaans 18x4x9,5cm. Cond.; G

Klassieke etalagepop
Resultaat: 220 EUR

Karakteristieke oude etalagepop van hout, textiel en gips. Met scharnierende ledematen. Geheel demontabel 50-er jaren H.: 182cm.

Juliana bijbel
Resultaat: 185 EUR

Zeer grote Juliana bijbel gedateerd 1900 van Holkema en Warendorf te Amsterdam. Bijbel bevat zeer veel prenten 52x42x6cm. Cond.: R

Parelmoer dame Tiffany
Resultaat: 180 EUR

Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U

Postzegels
Resultaat: 180 EUR

10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U

Gietijzeren beeld, 2 paarden
Resultaat: 175 EUR

Groot gietijzeren sculptuur, voorstellend merrie met veulen. Brons gepatineerd 20e eeuw. 48x51x21cm. Cond.: G

3 Duitse koppelriemen 2e w.o.
Resultaat: 130 EUR

3 Oude lederen Duitse koppelriemen WO II. 1x met tekst "Gott mit uns" 1x met tekst "Blut und Ehre" 1x zonder tekst. Cond.: G

2 Spekstenen figuren
Resultaat: 112,5 EUR

1x Chinees spekstenen fabelfiguur waarschijnlijk 19e eeuws 15x14x8cm. 1x Chinees spekstenen lakstempel in de vorm van een Foo-hond (tempelhond) 10,5x4,5x4,5cm. Cond.: G

Bronzen vijzel ca. 1800
Resultaat: 110 EUR

Bronzen vijzel ca. 1800 met originele stamper van brons. 9,5xø11,5cm. Cond.: G

Leren laarzen
Resultaat: 110 EUR

Paar leren Engelse laarzen gemerkt H.E. Randall LTD midden 20e eeuw incl oude houten laarzenspanners. H.: 66cm.

Bak met bestek
Resultaat: 110 EUR

Keltum bestek 20e eeuw. 12x lepels, 10x kleine lepels, 10x kleine vorken, 11x grote vorken, 6x grote messen, 6x kleine messen, 6x koffielepels, 2x vleeswarenvorkjes, botermesje, 3x opscheplepels, vlee...

Doos diversen
Resultaat: 110 EUR

Doosje diversen. 2x Zilveren beugeltasje (gemerkt), bikkels van bot, zwarte git/kraaltjes etc.

Cloisonne bord
Resultaat: 100 EUR

Groot Frans CLoiaonne bord ca. 1900 gedecoreerd met zangvogel bij bloemen. Zeer fijn gedetailleerd en alles omrand met een zilverdraad. 1 Barstje in het zwarte ø30,5cm.

Samovaar
Resultaat: 100 EUR

Oude messing samovaar 20e eeuw 41x26x23cm. Cond.: G

Pistool
Resultaat: 100 EUR

Aziatische voorlader met djokja zilver beslagen. 19e-20e eeuw45x15x5cm. Cond.: G

Knipmuts doos
Resultaat: 100 EUR

Handbeschilderde knipmutsdoos Duits 19e eeuw met opschrift. "Allein ist nicht gut sein". Op het deksel staat een vrouw in kledendracht met hark. 12x43x26cm. Cond.: G

Bijbel op standaard
Resultaat: 100 EUR

Bijbel met bijbelstandaard. Bijbel is genaamd "The Holy Bible", Engels geschreven en gedrukt in Londen 19e eeuw. Vol met ingekleurde gravures 28x34x9cm. Cond.: R Bijbelstandaard is van messing, mooi u...

Antieke speer, hout
Resultaat: 90 EUR

Antieke speer van hout met snijwerk, 250cm. lang Cond.: U

Knipmuts doos
Resultaat: 90 EUR

Handbeschilderde knipmutsdoos Hollands 19e eeuw met bloemen beschilderd, het plaatje op het deksel is vergaan. Cond.: G

2 Krissen
Resultaat: 85 EUR

1x Kris met beenderen heft en messing schede 40x8cm. 1x Kris met in het handvat een koperen Foo-hond verwerkt. L.: 42cm. Beide Aziatisch. Cond.: G

Verchroomde lamp
Resultaat: 85 EUR

Moderne designlamp, chroom met glazen kap 80-er jaren ongemerkt. 50x28x40cm. Cond.: U

Vijzel, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Bijzondere uitgesneden houten vijzel (16xø16cm.) ca. 1800. Buitenkant is iets gekerft met een ijzeren stamper (27cm.). Cond.: G

2 Dozen houtsnijwerk
Resultaat: 80 EUR

2 Dozen vol met houtsnijwerk. Antiek en nieuw door elkaar. Onder andere; 5 wandconsoles met vrouwenhoofden, 9 meubelonderdelen met leeuwekoppen, houtsnijwerk met schildwapen en 2 leeuwen, en nog meer ...

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil ø34cm. Cond.: G

Beschilderd palet
Resultaat: 80 EUR

Antiek handbeschilderd schilderspalet met kasteel en bloemen 31,5x23x0,5cm. Cond.: U

Grote koperen ketel en vonkenscherm
Resultaat: 80 EUR

Grote koperen ketel 19e eeuw. Hollands met ijzeren hengsel 57xø46cm. Cond.: G en een roodkoperen vonkenscherm

Tinnen aardappelschaal
Resultaat: 77 EUR

Tinnen aardappelschaal Hollands 18e eeuw 4xø35cm. Cond.: G

Messing godslamp
Resultaat: 75 EUR

Messing godslamp compleet handgedreven en gesmeed ca. 1900 100xø28cm. Cond.: G

Set vazen
Resultaat: 75 EUR

2 Chique porseleinen siervazen. Voet en bovenrand zijn zilverkleurig. Middenstuk heeft de kleur van parelmoer. 21e eeuw 47,5xø20cm. Cond.: U

Messing Art Deco kandelaar
Resultaat: 70 EUR

5-Armige Art Deco kandelaar ca. 1920 32x76x21cm. Cond.: G

Loper, kloosterzusters
Resultaat: 70 EUR

Loper van de kloosterzusters van Dongen die lesgaven in de borduurkunst eind 1800 580x35cm.

Kapstok met paardehoofden
Resultaat: 65 EUR

Wandkapstok met bronzen paardenhoofden en messing stang in de mond. Hieraan zijn 4 haken bevestigd. Grenen achterplaat 2e helft 20e eeuw 112x20x18cm. Cond.: G

2 silverplated kandelaars
Resultaat: 65 EUR

2 Moderne silverplated 3-armige kaarsenkandelaars met strakke ronde voet 48x30cm. Cond.: G

Staande lamp
Resultaat: 60 EUR

Staande Jugendstil stijl lamp in de vorm van planten. Lampekapjes zijn gemaakt als bloemen. Lamp is in nieuwstaat 170x40x40cm. Cond.: G

Doos gereedschap
Resultaat: 55 EUR

Interessante doos met antiek gereedschap o.a; 6 Blokschaven, 3 beitels, passer, maatstokken, vijl, boor, mes, zwaard in schede, 2 deurknoppen etc. Cond.: G

2 Cloisonne vaasjes
Resultaat: 55 EUR

2 Gezwarte cloisonne vaasjes met mahoniehouten consoles 20e eeuw. Vaasjes zijn zeer fijn ingelegd met een boom- en vogelmotief H.: 17,5cm. Cond.: U

Ivoren armband
Resultaat: 55 EUR

Art Deco armband in ivoor-look begin 20e eeuw 5xø7cm. Cond.: G

Bentheimer bak
Resultaat: 55 EUR

Bentheimer zandsteen bak, werd vroeger gebruikt om dieren te voeren, nu ideaal als bloembak, ca.1900,H20x40x110cm. Cond.G

divers koperwerk
Resultaat: 55 EUR

Kavel divers koperwerk en verzilverd begin 20e eeuw. Cond.: G

Parelmoer portret lijst
Resultaat: 50 EUR

Parelmoer foto/schilderijlijstje ca. 1970. Compleet omrand met parelmoer 25,5x31cm. Cond.: G

Globe
Resultaat: 50 EUR

Globe 50/60-er jaren Gesigneerd J.R.O. Multi-Globes verlag München

Staande lamp
Resultaat: 50 EUR

Staande verstelbare lamp gemerkt Lumina Italia Design. eind 20e eeuw. 203x130cm. Cond.: G

Kris
Resultaat: 50 EUR

Aziatische kris met messing gegraveerde schede. Handvat is compleet uit hout gesneden 1e helft 20e eeuw. 48x18x4,5cm. Cond.: G

Tabakspot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Biedermeier tabakspot, notenhout zwart afgezet 19e eeuw 27xø15cm. Cond.: U

Tinnen theedoos
Resultaat: 50 EUR

Hollands tinnen theedoos met deksel eind 19e eeuws. Binnenin zit een loden plaatje die ervoor zorgt dat de thee naar beneden wordt gedrukt. 13x14x10cm. Cond.: G

Messing koffiesetje
Resultaat: 50 EUR

Art Deco 6-delig messing koffiesetje. Tablet gemerkt G.S. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 50 EUR

Messing ronde hanglamp met kristalpegels behangen 70-er jaren. Met 6 lichtpunten 67xø45cm. Cond.: G

5 Koperen kaarsenstandaards
Resultaat: 50 EUR

Vijf koperen kaarsenkandelaars 20e eeuw Holland. 1x30cm. 2x21cm. 2x23cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 50 EUR

Doos met ovenschalen, houders (verzilverd) en twee verzilverde schalen 20e eeuw Cond.: G

2 Messen
Resultaat: 45 EUR

2 Grote Aziatische messen. 1 Met ivoren heft en intialen ca. 1900 L.: 31,5cm. 1 Met ingelegd heft van koper en tin ca. 1920. Cond.: G

Antiek gewichtensetje
Resultaat: 40 EUR

Antiek koperen balansweegschaal 19e eeuw. Inclusief een gewichtenblok met 5 geijkte gewichten ook 19e eeuws Cond.: G

Haardscherm
Resultaat: 40 EUR

Haardscherm in de barokstijl met goudkleurige lijst. Handbeschilderd met bloemen, zijkanten zijn klapbaar 96x108cm. Cond.: G

Franse spekpan, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Franse handgesmede koperen spekjespan op pootjes begin 19e eeuw. 12x37,5x27cm. Cond.: G

Messing spiegelkastje
Resultaat: 40 EUR

Spiegel/borstelkastje. Buitenkant compleet opgelegd met gedreven messing. Binnenin het kastje hangen twee originele borstels ca. 1920 63x37x7cm. Cond.: G

3 Vergulde brillen
Resultaat: 40 EUR

3 Vergulde brillen, inklapbaar met handvat ca. 1900. 19cm, 17cm en 17 cm. Cond.: G

Hang petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G

Wandlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil wandlantaarn van koper met metaal ca. 1900. Arm is van een latere datum (zonder glas) 54x30x25cm. Cond.: U

Gipsen heiligenbeeld
Resultaat: 40 EUR

Gipsen heilingenbeeld ca.1900, handbeschilderd, chip aan de voet 57x17x20cm. Cond.: G

Koperen doofpot
Resultaat: 40 EUR

Antieke koperen doofpot, gehamerd en uitgewerkt ca. 1900. Met ijzeren binnenbak 37xø29cm. Cond.: G

11 Oude zakmessen
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 11 oude zakmessen 20e eeuw. Cond.: G

2 Wandconsoles
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse wandconsoles van hout/kalk, goudkleurig vermoedelijk Frankrijk 40x26x9cm. Cond.: G

Sieradenkistje
Resultaat: 40 EUR

Antiek sieradenkistje van geslepen glas en hout. met koperen voetjes 12x14x18cm. Cond.: G

Set gewichtjes + 2 tabaksdoosjes
Resultaat: 36 EUR

2x Tabaksdoosjes 12x8x2,5cm. en 14x7,5x2cm. 1x Gewichtensetje 14x6,5x4,5cm. Cond.: U

Rode wijn 1975 Closvalentin 6x
Resultaat: 35 EUR

6 Flessen rode wijn van Clos Valentin allen anno 1975 0,75L.

Champagnekoeler
Resultaat: 35 EUR

Zilverkleurige champagnekoeler, met 2 leeuwekopjes. In nieuwstaat 24xø23cm.

2x Vuurbokken 19e eeuw.
Resultaat: 35 EUR

Twee 19e eeuwse koperen vuurbokken 26x19x20cm. Cond.: G

Huisrelikwie, Jezus aan kruis
Resultaat: 35 EUR

Jezus aan kruis, ingelijst in goudkleurige lijst achter bol glas met velours, begin 20e eeuw, 40x30x45cm. Cond.: U

Citer in koffer
Resultaat: 35 EUR

Oude citer in originele koffer begin 20e eeuw. Citer is afkomstig van Nederlands muziekinstrumentenbedrijf Venlo 56x42x5cm. Cond.: G

Kandelaar
Resultaat: 35 EUR

Moderne silverplated 5-armige kaarsenstandaard met parelrand H.: 31cm. Cond.: G

Lederen aktenkoffer, Presto
Resultaat: 35 EUR

Lederen aktenkoffer van het merk Presto 20e eeuw 33x46x16cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 35 EUR

Doos divers porselein, aardewerk etc 20e eeuw. Cond.: G

Cloisonne bord
Resultaat: 30 EUR

Japans Cloisonne emaille bord gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ca. 1920. Beschadigd 4xø30,5cm.

Koffer, leer
Resultaat: 30 EUR

Congnac kleurige lederen koffer met riempjes en sloten 76x45x23cm.

Koffer, leer
Resultaat: 30 EUR

Congnac kleurige lederen koffer met riempjes en sloten 60x35x23cm.

Bronzen paraplubak
Resultaat: 30 EUR

Bronzen parapluhouder, later groen geschilderd. Voorstellend jachthond ligt onder de boom met geweer en hoorn ernaast 20e eeuw 57x32x27cm. Cond.: G

Antieke kinderboog
Resultaat: 30 EUR

Antieke kinderboog van hout, 120cm. lang Cond.: U

2 Zilverkleurige klapbrillen
Resultaat: 30 EUR

2 Zilverkleurige klapbrillen met handvat ca. 1900, 17cm en 15cm. Cond.: U

Kolenkit met messing
Resultaat: 30 EUR

Oude kolenkit (geen antiek) van hout met messing 20e eeuw. Rondom bewerkt met voorstelling van een koperslager en zijn eerste les 30x46x31cm. Cond.: U

Plastic lamp
Resultaat: 30 EUR

Moderne designlamp 80-er jaren p.v.c. met stoffen kap 63x30x30cm. Cond.: G

2 Kaarsenstandaards
Resultaat: 30 EUR

2 Oude kaarsenstandaards, 1x Engelse met schuif gemaakt van koper ca. 1920.20xø11cm. 1x leeuwen kaarsenstandaard met bronzen wapen van Amsterdam 2e helft 20e eeuw. 24x20x9cm. Cond.: G

Wijwaterkan
Resultaat: 30 EUR

Oude wijwaterkan van koper ca. 1900, kerkelijk zinken bakje met gotisch motief, 26x12x14cm. Cond.: U

Bestekdoos
Resultaat: 30 EUR

39-Delig bestekset in originele cassette afkomsting uit West-Afrika. Bij de gehele set zijn de heften van hout in de vorm van een vogel en de zijkanten van messing. Cond.: G

Schijnwerperlamp
Resultaat: 30 EUR

Klein staand lampje (bureaulampje) in de vorm van een oude schijnwerper op 3-poot 21e eeuw. H.: 32cm. Cond.: G

2 Messing kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Twee messing kandelaars voor kaarsen, 7 lichts Hollands 20e eeuw 36xø28cm. Cond.: G

10 Tabakspijpen
Resultaat: 30 EUR

10 Oude tabakspijpen 20e eeuw Cond.: G

Messing lampevoet
Resultaat: 30 EUR

Grote staande messing lampevoet in Empire stijl 20e eeuw. 83x16x16cm. Cond.: G

2 Dozen postkaarten
Resultaat: 30 EUR

2 Dozen met postkaarten met postzegels 20e eeuw, vele landen, Cond.: U

Kom
Resultaat: 27 EUR

Grote tafelopzet fruitkom compleet met bronzen ornamenten en voet eind 20e eeuw. Bovenste porseleinen kom is doormidden gebroken. 42x38x32cm. Cond.: R

4 Delen koper
Resultaat: 27 EUR

4 Delen koper o.a; 2 roodkoperen ketels, antieke weegschaal en een roodkoperen helmketel met porseleinen handvat.

Chinees houten paneel
Resultaat: 25 EUR

Chinees houtgestoken paneel met strijdende figuren te paard midden 20e eeuw. Mist een paar stukjes 106x39cm. Cond.: R

2 Windlichten
Resultaat: 25 EUR

2 Windlichten. De staanders zijn zwaar verzilverde en de 2 kelken zijn gemaakt van geëtst glas eind 20e eeuw 40xø12cm. Cond.: G