Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...

Bestoken eiken barometer
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale prachtige grote Engelse barometer 19e eeuws. Met top snijwerk. Onder met groot uitgesneden gezicht met prachtige patina 135x31x16cm. Cond.: G

Pastoorskast 18e eeuw.
Resultaat: 875 EUR

Antieke eiken pastoorskast 18e eeuw Gelderland met mooie patina. Klein formaat, origineel slot en mooie binnenkant 184x55x137cm. Cond.: G

Kastanjehouten side-table
Resultaat: 800 EUR

Engelse 18e eeuwse side-table van kastanjehout met 3 lades. Prachtige patina 77x174x55cm. Cond.: G

Eiken pastoorskast
Resultaat: 750 EUR

Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-

Wortelnoten 2-deurs kast
Resultaat: 675 EUR

Klein Hollands wortelnoten fineer kabinet eind 20e eeuw. In zeer goede staat met klauwpoten en bronzen beslag 222x156x49cm. Cond.: U

Mahoniehouten boekenkast
Resultaat: 550 EUR

Mahoniehouten boekenkast, z.g.n. Werdecke systeem, met 5 opklapbare ruiten met facet geslepen glas.
H.215x105x40 cm.

Art Deco bankje
Resultaat: 500 EUR

Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G

Vitrinekast
Resultaat: 500 EUR

Grote Italiaanse barok vitrinekast ca. 1970. Onder compleet ingelegd met bloemen op vaas. Boven met drie beglaasde deuren met gebogen glas. 248x180x54cm. Cond.: U

Art Deco bankje
Resultaat: 500 EUR

Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G

Secretaire
Resultaat: 460 EUR

Antieke orgelgebogen gebombeerde Nederlandse klepsecretaire 19e eeuw. Notenhout gefineerd met wortelnoten. Staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag. Bijzonder mooie binnenkant 110x86x54cm. Co...

Engels schrijfbureau ca. 1860
Resultaat: 450 EUR

Engels mahoniehouten schrijfbureau ca. 1860 met rood lederen ingelegd blad en diverse laadjes. geheel staand op wieltjes 80x119x60cm. Cond.: G

Kersenhouten vertico
Resultaat: 450 EUR

Duitse grundertijd (grunderzeit) vertico, ca.1880, kersen fineer op vurenhout, met volle zuilen en wegdraaiende deuren.
135x95x52 cm. Cond.:G

Secretaire
Resultaat: 400 EUR

Duitse mahoniehouten klepsecretaire ca. 1880 Louis Philippe. Recentelijk gerestaureerd voor € 1000,00 178x97x45cm. (103cm. open) Cond.: G

Eikenhouten kast
Resultaat: 400 EUR

Hollandse kussenkast van eikenhout en ebbenhout. De kop van de kast heeft 3 uitgesneden leeuwenkoppen. De kussens op de deuren zijn belijmt met ebbenhout. 183x164x70cm. Cond.: G

Biedermeier kast mahoniehout
Resultaat: 350 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnenkast anno 1860 met onder 1 lade. Kast heeft mooi geaccoleerde deuren. Binnenkant met diverse schappen en 2 lades. 219x164x54cm.

Bank Arflex
Resultaat: 350 EUR

Grote 3-zits moderne bank van het Italiaanse merk Arflex. Aluminium poten 231x84x95cm. Cond.: G

Mechelse secretaire
Resultaat: 350 EUR

Zeldzaam eikenhouten Mechels bureau met opzet ca. 1880. Bureau onder heeft 2 wegdraaiende deuren en 1 verscholen deurtje onder de beenruimte. Boven 2 beglaasde deuren met snijwerk (4 kinderkoppen in v...

Wortlenoten porseleinkast
Resultaat: 300 EUR

Mooie wortelnoten dubbelgebogen barokvitrine ca. 1960 met 2 beglaasde deuren en onder 4 laden. Boven een mooi geslepen kroontje 212x156x40cm. Cond.: G

Engels schrijftafeltje, leer ingelegd
Resultaat: 270 EUR

Antiek mahoniehouten Engels schrijfbureautje ca. 1840 met 2 lades en met leer ingelegd blad. 74x104x50cm. Cond.: G

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 250 EUR

Antiek massief eiken Hollandse barok secretaire. Geheel opgelegd met wortelnoten fineer. De binnenkant is voorzien van diverse laadjes en vakverdeling ingelegd met bandintarsia. Klep ingelegd met groe...

Biedermeier bank
Resultaat: 250 EUR

Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.

Houten jardiniere
Resultaat: 220 EUR

Rococo stijl jardiniere ca. 1860. Helemaal afgezet met messing en bronzen ornamenten. Aan twee kanten ingelegd met bloemmotief en originele binnenbak. Mist een stukje messing aan de bovenkant. 18x44x2...

Reiskoffer
Resultaat: 210 EUR

Grote zwarte reiskoffer begin 20e eeuw. Koffer is staand open te klappen gemaakt door de firma Spaulding Amerika 106x60x60cm.

Porseleinkast
Resultaat: 200 EUR

Notenhouten Hollandse porseleinkast 20e eeuw in uitmuntende staat 220x167x43cm. Cond.: U

Eiken kist met deurtjes
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten dekenkist gedateerd HMBH 1844. Front geheel gestoken. De kist heeft 2 deurtjes Cond.: G 84x146x71cm.

Spiegel
Resultaat: 200 EUR

Vuurvergulde ovale spiegel ca. 1860 herkomst Frankrijk. Lijst is van houtwerk met vergulde kuif vompleet uitgewerkt 117x80cm. Cond.: G

Antieke eethoek, 6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Antieke eethoek. Uittrektafel 77x90x120cm. met 6 eiken Engelse stoelen 108x43x44cm. 19e eeuw Cond.: G

Chippendale vitrine
Resultaat: 200 EUR

Glasvitrine voor verzamelingen. Gemaakt van massief mahonie in Queen-Anne stijl. 60-er jaren met verlichting 200x85x85cm.

Eikenhouten 3-deurs kast
Resultaat: 180 EUR

Eikenhouten 3-deurs kast met facet geslepen spiegel ca. 1930. Kast heeft een hang- en leggedeelte. 206x210x65cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 180 EUR

Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G

2-Pers. kasteelbankje
Resultaat: 180 EUR

Gestofeerd 2 persoons kasteelbankje met bronzen knoppen. Bank is recentelijk nieuw gestoffeerd voor € 1.375,00. Stof is in zeer goede staat en niet versmeerd 70x155x80cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 175 EUR

Antiek massief mahoniehouten halve maan tafeltje met twee roldeurtje. Louis Seize stijl Hollands. Mist een stukje, maar is voorhanden 71x67x35cm. Cond.: G

Barometer, antieke stijl
Resultaat: 170 EUR

Notenkleurige barometer in antieke stijl gemaakt met prachtig snijwerk. Gemerkt Aneroid Barometer 71x23,5cm. Cond.: G

Lederen Fauteuil
Resultaat: 170 EUR

Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G

Lederen Fauteuil
Resultaat: 170 EUR

Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 160 EUR

Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G

Jugendstil kast notenhout
Resultaat: 160 EUR

Notenhouten gefineerde 2-deurskast met Jugendstil panelen en beslag ca. 1900 185x55x120cm.

Tinbuffet
Resultaat: 160 EUR

Massief eikenhouten Engels tin buffet 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e eeuws buffet. Onder met twee deuren en twee lades 180x123x48cm. Cond.: G

Ronde eettafel
Resultaat: 160 EUR

Vroeg Biedermeier mahoniehouten gefineerde eettafel 19e eeuw. Blad is in goede staat, voet heeft fineerschade 82xø112x70cm. Cond.: R

Mahonie garderobekast Engels
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere Engelse mahoniehouten garderobekast gemaakt door de firma Compaiton London. Achter de 2 geheel wegdraaiende deuren zit diverse vakverdeleing voor shirts en broeken. Compleet met spiegeltje,...

Zwarte wand console
Resultaat: 150 EUR

Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger

Eethoek licht eiken
Resultaat: 150 EUR

Eethoek met 4 stoelen. Tafel met licht eiken blad en metalen poten van zeer goede kwaliteit 77x140x90cm. 4 Stoelen van het merk Tonan Italië met achter verchroomde poten. Alles eind 20e eeuw. Cond.: G

Mahoniehouten biedermeier bed
Resultaat: 135 EUR

Mahoniehouten Biedermeier bed (twijfelaar). Duits ca. 1840. Mist een paar lijstjes 130x114cm. Cond.: G

Butler-table mahoniehout
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten butlertray met afneembaar dienblad en inklapbare poot eind 20e eeuw 84x76x61cm. Cond.: G

4 Notenhouten stoelen
Resultaat: 125 EUR

4 Massief notenhouten stoelen Louis Seize midden 19e eeuw. Stoelen zijn van topkwaliteit. In de rug gestoffeerd met een medaillon waarboven een gesneden kroontje zit 94x44x41cm. Cond.: G

Hollands buffetkastje
Resultaat: 125 EUR

Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U

Eiken Engels buffet
Resultaat: 125 EUR

Eikenhouten Engels buffet ca. 1920 met mooi snij- en lijstwerk. Donkere patina 121x138x50cm. Cond.: G

Zwarte wand console
Resultaat: 120 EUR

Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger

Eiken kist
Resultaat: 120 EUR

Massief eikenhouten kerfgesneden dekenkist 70-er jaren. Gemaakt door Bruggink Weerselo 75x145x55cm. Cond.: G

Teakhouten televisiekast
Resultaat: 120 EUR

Koloniale televisiekast in Empire stijl. Kast is gemaakt van mahonie en gebeitst teakhout. De deuren zijn inschuifbaar, onder zijn 2 laden met vakverdeling. Kast verkeerd in nieuwstaat 141x119x64cm. C...

Barokstijl zetel
Resultaat: 110 EUR

Oude lederen barok fauteuil 20e eeuw. Gecapituneerd en zwaar uitgevoerd met notenhout en snijwerk 113x76x90cm. Cond.: G

Eethoek
Resultaat: 110 EUR

Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met bloemendecor.

Klaptafel en 4 stoelen
Resultaat: 105 EUR

Oud Hollandse klaptafel (75xø110cm.) met daarbij 4 Oud Hollandse stoelen (102x46x43cm.) met pitriet. 19e eeuwse stijl in eikenhout. Cond.: G

Kamerscherm mahoniehout
Resultaat: 100 EUR

Engels mahoniehouten kamerscherm bestaand uit 3 panelen. Binnenin bedekt met blauwe stof ca. 1840 187x180cm. Cond.: U

Mahoniehouten bedtafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten in hoogte verstelbaar bedtafeltje eind 19e eeuw gemaakt door de firma Leveson & Sons Londen. Tafelblad is tevens te kantelen 75x75x40cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 100 EUR

Decoratieve spiegel in empire stijl,midden 20e eeuw, kunststof lijst verguld.125x69cm.

Notenhouten kast
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten 2-deurs kast ca. 1880 met geheel openslaande deuren. Onder heeft de kast nog 1 lade. Kast dient gerestaureerd te worden 184x118x59cm.

Mahoniehouten vitrinekast
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten tweedelige vitrinekast. Zijkanten met glas en 10 schappen. 1e Helft 20e eeuw 200x80x30cm. Cond.: G

Eiken Engels buffet
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Engels buffet met opstand 30-er jaren. Geloogd 125x122x43cm. Cond.: G

Dressoir
Resultaat: 100 EUR

Dressoir retro look, naar voorbeelden van de 50-er/60-er jaren. Gemaakt eind 20e eeuw. Midden 1 ladenblok, links en rechts 2 deuren 75x253x42cm. Cond.: G

4 Stoelen, Engelse stijl
Resultaat: 100 EUR

Vier oude eetkamerstoelen 20e eeuw Engelse stijl. Beukenhout met notenkleur, zittingen bekleed met rode stof 92x56x52cm. Cond.: G

Engelse tafel + 4 stoelen
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten tafel (75x130x95cm.) met 4 stoelen in Sheraton stijl. Tafel is uittrekbaar en heeft een tussenblad. 70-er jaren. Cond.: G

Eethoek met 4 stoelen
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten eethoek met 4 gestoffeerde armleunstoelen. De ronde tafel is in Louis Philippe stijl op 3-spant, Stoelen zijn van zeer goede kwaliteit.

Engelse klaptafel
Resultaat: 90 EUR

Engelse eikenhouten klaptafel (Gate Lake Table) ca. 1900. Blad is uitklapbaar. 75x106x42of(132cm.).

Rode draaistoel Leolux
Resultaat: 90 EUR

Rode gestoffeerde draaistoel (69x93x73cm.) met bijbehorend voetenbankje (45x37x45cm.). Waarschijnlijk leolux 80-er jaren. Cond.: G

Oorfauteuil
Resultaat: 90 EUR

Gestoffeerde oorfauteuil. Is 2,5 jaar geleden opnieuw gestoffeerd met kwaliteitsstof 110x85x75cm. Cond.: G

Ovaal tablet
Resultaat: 80 EUR

Ovaal tablet van mahonie fineer. In het midden inlegwerk van licht citroenhout. Grepen van massief gegoten messing

Eiken commode
Resultaat: 80 EUR

Massief eikenhouten Mechels halmeubeltje ca. 1880 met 3 uitgewerkte leeuwekoppen. Links een open vakverdeling. rechts 1 deurtje. meubel mist een deel van de achterwand. 80x110x50cm.

Bijbelstandaard
Resultaat: 80 EUR

Massief eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. In de 3 poten zit een krul verwerkt. 102x53x42cm. Cond.: G

Hollandse barokcommode
Resultaat: 80 EUR

Hollandse wortelnoten barokcommode 20e eeuw, onderzijde beschadigd 77x86x47cm. Cond.: M

Eikenhouten stijl kistje
Resultaat: 80 EUR

Eiken dekenkistje naar voorbeeld van kisten uit de 18e eeuw. Kist is massief eiken. Front met snijwerk eind 20e eeuw. 43x86x42cm. Cond.: G

Witte bank met stoel
Resultaat: 75 EUR

Moderne tweezitsbank met bijbehorende stoel en voetenbank (retro). Stoel is met nappa bekleed 150x67x78cm. Bank en voetenbank met stof. 78x80x75cm. en 60x43x51cm. Cond.: G

Antieke eethoek
Resultaat: 75 EUR

Antieke eethoek. Notenhouten tafel 74x125x60cm. (nieuw blad) met 4 eiken stoelen ca. 1880 97x43x47cm. Cond.: R

Bidstoeltje, mahoniehout
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten bidstoeltje 19e eeuw. Stoeltje is in de Gotische stijl gemaakt. Bovenin zit nog een klepje met daaronder een bakje 90x57x40cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 70 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Prachtig van kleur 20e eeuw 300x200cm. Cond.: G

2 Glas tafels
Resultaat: 70 EUR

2 Glazen tafels. 1 Glazen salontafel met bronzen poten. Glasplaat is 1,5cm. dik Cond.: G 45x101x101cm. 1 Glazen bijzetttafeltje in dezelfde stijl eind 20e eeuw. 45x60x60cm. Cond.: G

Barometer Schwarzwald
Resultaat: 70 EUR

Barometer, Schwarzwald H 39cm.

Notenhouten hangvitrine
Resultaat: 70 EUR

Notenhouten hangvitrinekastje in barokstijl ca. 1970 67x68x19cm. Cond.: G

Verguld bloementafeltje
Resultaat: 70 EUR

Vergulde bloemenhocker met mareren blad 20e eeuws in de barokstijl. Rijkelijk versierd met ornamenten 103x33x33cm. Cond.: G

Sidetable
Resultaat: 65 EUR

Mahoniekleurige gebeitste halve maan sidetable. Tafel is in nieuwstaat met 1 lade. Afkomstig van de H.S. Collection 80x81,5x40cm.

Hocker
Resultaat: 65 EUR

Gestoffeerde hocker/voetenbankje op bolpootjes met wieltjes. Recentelijk opnieuw gestoffeerd 62x62x35cm. Cond.: G-U

Bidstoel met kruis
Resultaat: 60 EUR

Bidstoeltje met rode bekleding. Stoeltje heeft getorste rugleuning met daarin een kruis verwerkt en daarboven een vakje voor het kerkboekje ca. 1880-1890 102x50x38cm. Cond.: G

Creme lederen zetel
Resultaat: 60 EUR

Creme lederen zetel 70-er/80-er jaren stijl 82x94x82cm. Cond.: G

Zetel
Resultaat: 60 EUR

Geel lederen design stoel van het merk Mentis Holland. Eind 20e eeuw 86x70x55cm. Cond.: G

TV tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Televisie tafeltje op wieltjes. Italiaans design. Tafeltje heeft onder een roldeurtje waarachter een apparaat geplaatst kan worden eind 20e eeuw. 35x87x56cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw. 71x58x42cm. Cond.: U

Mahonie haltafeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten wandtafeltje 20e eeuw. 79x36x72cm. Cond.: U

Bloemtafeltje
Resultaat: 60 EUR

Beschilderd bloementafeltje op 4-spant. Blad is handbeschilderd met bloemen. Zeer decoratief 70-er jaren 65xø35,5cm. Cond.: G

Vergulde taboeret
Resultaat: 60 EUR

Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G-R

Verguld bloementafeltje
Resultaat: 60 EUR

Verguld bloementafeltje met marmeren blad 20e eeuw in de barokstijl. Rijkelijk versierd met snijwerk. 70xø40cm. Cond.: G

Buffetkastje
Resultaat: 60 EUR

Massief eikenhouten buffetkastje 20-er jaren met facet geslepen ruitjes 202x120x48cm. Cond.: G

Loper
Resultaat: 50 EUR

Perzisch handgeknoopte loper midden 20e eeuw 315x100cm. Cond.: G

Koetskoffer
Resultaat: 50 EUR

Groene hutkoffer met lijsten gemaakt van zink en van binnen met hout. Koffer werd veel gebruikt achter op koetsen begin 19e eeuw. 102x52x52cm. Cond.: G

Eiken rolbureau
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten 20-er jaren rolbureau. Onder met 2 deurtjes en 2 lades. Boven achter de rol diverse vakverdeling. Oude houtwormgaatjes zichtbaar. 112x123x75cm.

Biedermeier stoel
Resultaat: 50 EUR

Beukenhouten Oud Hollandse biedermeier stoel met pastelachtige gobelin bekleding 20e eeuw 76x94x60cm. Cond.: G