Veertien delen antiquarische boeken. The history of England from the invasion of Julius Caesar to the revolution in 1688. London T. Cadell, T.N. Longman 1793. Met gravures. Afmeting: 15 - 25 cm. In go...
19e Eeuwse koloniale documenten-reiskist met messing beslag. Met vakverdeling binnenin. Leder bekleed. Afmeting: 38 x 33 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Strandgezicht met vissersvolk en boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
H. van Langen. 1874 - 1964. Boerenvrouw bij schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijk/goede staat.
A.J. Gerritsen. Circa 1930. Schaapskooi met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Houten doosje met schildering, gevuld met diverse sieraden met o.a. bloedkoralen colliers en hangers, zilveren munthanger met fl 10,- munt, diverse zilveren horloges en diverse broches.
Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel voorzien van guillouche bewerking met cirkels en sterren. Met een gravure op de binnenzijde van het deksel, G.H. Ylstra 1835. MT...
Twee kristallen flacons met zilveren dop, Flacon uit Boheems glas met floraal decor voorzien van een zilveren dop en kraag, 835/000, scharnier kapot, 12x5cm. en een ovaal kristallen bakje met een zil...
Zilveren miniatuur koets, 835/000, voorzien van bewerking, met figuur op de bok en één paard. 8x2,5x4cm. ca 43 gram. één wiel zit los, verder in goede staat
Fraaie zilveren lodereindoos, 833/000, rechthoekig gecontourneerd versierd met graveerwerk. MT.: C.J. Bruinings Joure, jl.; S:1877. 4,5x3x4,5cm. ca 24,5 gram. In zeer goede staat
Lot blauw glas met zilver, 925/000, tafelset met zout- en peperstrooier, één strooier heeft een barst in het glas, 2 ovale specerijenbakjes met lepel, een mosterdpotje met zilveren deksel voorzien va...
Roségouden ring, 585/000, met kleurloze topaas. Bolle ring met een kussenvormig geslepen topaas, 11x11mm. ø 59. ca 7,5 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.
Brisures, 333/000, met een druppelvormige bloedkoraal. lengte 31 mm. ca 1,3 gram. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Gouden solitair oorstekers met een spiegelchaton bezet met ovaal gefacetteerde diamanten, 5,5x4,5mm, met insluitsels, ø oorknop 9 mm, voorzien van schroefp...
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met tuin decor. Alle chips en één haarlijn. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Acht maal diverse oude Chinese jade voorwerpen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinese voorwerpen/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Restauratie. Afmeting: H 29 cm. In matige staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mangaankleurige florale decors. Bestaande uit: Vijf schotels, één schotel haarlijn. Vier kopjes, één kopje haarlijn. Afmeting: 3,5 x Ø 9 cm. In redel...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met vogel/floraal decor. Twee borden haarlijnen. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: Gecontourneerd, floraal, goed. Ronde ranken, chips. Tuin decor, goed. Tuin decor bamboe, goed. Tuin decor bamboe, twee chips. Tu...